#1 2007-03-27 16:47:57

Kabuto

Administrator

8767258
Zarejestrowany: 2006-11-29
Posty: 81
Punktów :   

LIST do zarządu...

Poniżej przedstawiam list jaki został przekazany do zarzadu w grudniu ub. roku przez pracowników działu sprzedazy. (Osoba która go zaniosła została na drugi dzień zwolniona tuz przed świętami) :

DO ZARZADU AD STACHURA



      Firma AD Stachura przez ostatnich kilka miesiecy przezywa dynamiczny rozwój. Jako pracownicy działu sprzedazy jestesmy odpowiedzialni za pierwszy kontakt z klientem, tym samym przyczyniamy sie do tworzenia wizerunku całej firmy. Chcemy zwrócic Panstwa uwage na problemy z ktorymi spotykamy sie na co dzien jednoczesnie domagajac sie ich poprawy i normalizacji naszej pracy a w szczegolnosci:

1.Zmiana w umowie o prace nazwy stanowiska pracy z "fakturzysty" na "specjalista ds sprzedazy"
Zmiana taka jest adekwatna do wykonywanej przez nas pracy.
2.Podniesienie placy zasadniczej o kwote 300zl netto. Nasze zarobki sa zbyt niskie w stosunku do stale rosnacych kosztow utrzymania, a ostatnie przeszeregowanie nie zmieniajace wynagrodzenia było w 1999r.
3.Wyszczegolnienie stawki z nadgodziny i oddzielenie jej od premi(obecnie nagrody)
4.Wyszczegolnienie stawki wynagrodzenia za dzien wolny, ktorym jest sobota.
5.Zmiana systemu wynagradzania pracownikow - wyplacenie premi za prace a nie nagrody.
6.Wlasciwe rozliczenie za urlop wypoczynkowy wg sredniej placy za okres 3 miesiecy art.154KP i 172KP. Mamy trudnosci nie tylko z uzyskaniem urlopu ale musimy go odpracowac. Zgadzamy sie na zastepstwo za pracownikow przebywajacych na urlopach w ramach naszego czasu pracy, ale nie po godzinach na dodatkowych zmianach.
7. Likwidacja srodkowej zmiany od godziny 9 do 20.

        Dalsze uwagi:
-polepszenie polityki informacyjnej w firmie.
-slaba pomoc techniczna wewnatrz firmy.
-wykonczenie stanowisk pracy.
-zmniejszenie obsady pracownikow w soboty.
-zebrania zarzadu z dzialem sprzedazy co kwartal.
-co sie dzieje z pieniedzmi z funduszu socjalnego?.
-dlaczego nie ma bonow na swieta i paczek dla dzieci?

      Niniejszym przgniemy zaprosic panstwa na zebranie w obecnosci wszystkich pracownikow naszego dzialu. Proponowany przez nas termin to sroda 20 grudnia po zakonczniu przez nas pracy.

Wyrazam nadzieje  iz sprawy dotyczace naszeago dzialu i jego organizacji spotkaja sie z zainteresowaniem z panstwa strony zwazywszy iz nasze spostrzezenia i uwagi chcemy przekazac po to aby nam wszystkim pracowalo sie lepiej. Poniewarz na dotychczas zglaszane uwagi i problemy nie uzyskalismy jasnego wyjasnienia prosimy o pisemne ustosunkowanie  sie do naszego pisma.

                                                                z poważaniem
                                                PRACOWNICY DZIAŁU SPRZEDAZY


Być kimś będąc jednocześnie sobą...
                                                     ...albo pić od rana wyborową...

Offline

 

#2 2007-03-28 19:56:03

Kabuto

Administrator

8767258
Zarejestrowany: 2006-11-29
Posty: 81
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

Moze ktos przekształci ten list. I my tez pójdziemy z nim do zarządu???


Być kimś będąc jednocześnie sobą...
                                                     ...albo pić od rana wyborową...

Offline

 

#3 2007-03-28 22:18:15

VINCENT

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 35
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

Kabuto napisz kogo wyjebali za ten list...

Związki zawodowe dobra sprawa tylko pewnie nic z tego nie będzie

Offline

 

#4 2007-03-28 22:28:25

stachura

Bywam tu czasem

Zarejestrowany: 2007-03-28
Posty: 6
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

wszystkich obcych niech zwolnią bedzie im lepiej, uspokoji sie wszystko, zostanie sama rodzina, córki, bracia, kuzyni, wnuczki itd.  a magazyn dalej bedzie na samym dole, proponuje strajk w ad stachura !!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#5 2007-03-29 12:53:50

Kabuto

Administrator

8767258
Zarejestrowany: 2006-11-29
Posty: 81
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

DO VINCENT:
Postaram sie dzisiaj dowiedziec bo sam osobiscie go nie znałem.


Być kimś będąc jednocześnie sobą...
                                                     ...albo pić od rana wyborową...

Offline

 

#6 2007-03-29 20:04:06

ADStachura

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-24
Posty: 15
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

VINCENT napisał:

Kabuto napisz kogo wyjebali za ten list...

Związki zawodowe dobra sprawa tylko pewnie nic z tego nie będzie

Witam.

Wywalili Krzysztofa Nowaka. Był stosunkowo nowym pracownikiem (pracował około roku w firmie), ale według mnie pracował dobrze. Był sumienny, kulturalny itd. Nie miał wpadek.
Jak napisał Kabuto zwolnili Krzyśka przed świętami, a dokładnie dwa dni przed wigilią!!!

Offline

 

#7 2007-03-30 09:01:31

MAGAZYNIER

Prawie stały bywalec

Zarejestrowany: 2007-03-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

Krzysiek Nowak pracowal w tej firmie ok trzech lat najpierw na magazynie w brygadzie archeo a pozniej przeszedl na dzial sprzedazy a teraz z tego co sie dowiedzialem od kilku osob to pracuje w konkurencji i podobno jest tam lepiej

Offline

 

#8 2007-03-30 09:03:10

MAGAZYNIER

Prawie stały bywalec

Zarejestrowany: 2007-03-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

Krzysiek Nowak pracowal w tej firmie ok trzech lat najpierw na magazynie w brygadzie archeo a pozniej przeszedl na dzial sprzedazy a teraz z tego co sie dowiedzialem od kilku osob to pracuje w konkurencji i podobno jest tam lepiej

Offline

 

#9 2007-03-31 00:55:49

boss

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

zróbcie porządek z łamanką!

Offline

 

#10 2007-03-31 00:57:07

boss

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

nie moze być tak ze inni zapierdalają za nich!

Offline

 

#11 2007-03-31 21:04:00

MAGAZYNIER

Prawie stały bywalec

Zarejestrowany: 2007-03-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

boss kim ty wogole jestes sadzac po twoich postach na forum mam wrazenie ze jestes kierownikiem a jesli nim nie jestes to wez sie za robote a nie napierdalaj na innych bo kiedys sie dowiem kim jestes i inaczej porozmawiamy

Offline

 

#12 2007-04-01 22:20:03

Kabuto

Administrator

8767258
Zarejestrowany: 2006-11-29
Posty: 81
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

Widze ze boss nie odpowiada wiec nie zdziwi łbym sie jak by okazalo sie ze to jakis kierownik


Być kimś będąc jednocześnie sobą...
                                                     ...albo pić od rana wyborową...

Offline

 

#13 2007-04-03 19:28:46

nieufny

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-02-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

boss pewnie ma rację.ja nie mam zamiaru zapieprzać za czyjeś niewyróbki. A propos, czy ktoś znał tkiego gościa jak Walentynowicz?
Wywalili go z konkurencji,dostali czego chcieli,później już nie był im potrzebny.teraz szuka pracy.miłe perspektywy,co?Wielu się nie udało w konkurencji i chcieli wrócić z powrotem,ale oni już nie przyjęli nikogo z tych którzy się sami zwolnili,nielicznym sie tylko udało,ja tam nie ryzykuję jak nie jestem pewny do kogo odchodzę,bo za pół roku mogę być na bruku,zresztą jak zrobią nową halę to tyle pracowników nie będzie im potrzeba,to już niedługo,wtedy ten co chciał odejść bedzie odchodził,ale pewnie kiero już mają na oku tych ,co najwięcwej miałczą,więc oni pójdą pierwsi.Pozdro.Nara.

Offline

 

#14 2007-04-03 22:37:27

Wieczny Wydający

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

jak czytam to co pisze nieufny to tak jak bym slyszal Darka Góre, cos w tym moze byc.

Offline

 

#15 2007-04-04 11:48:51

JC AUTO

Juz troche umiem pisać:)

Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

nieufny napisał:

boss pewnie ma rację.ja nie mam zamiaru zapieprzać za czyjeś niewyróbki. A propos, czy ktoś znał tkiego gościa jak Walentynowicz?
Wywalili go z konkurencji,dostali czego chcieli,później już nie był im potrzebny.teraz szuka pracy.miłe perspektywy,co?Wielu się nie udało w konkurencji i chcieli wrócić z powrotem,ale oni już nie przyjęli nikogo z tych którzy się sami zwolnili,nielicznym sie tylko udało,ja tam nie ryzykuję jak nie jestem pewny do kogo odchodzę,bo za pół roku mogę być na bruku,zresztą jak zrobią nową halę to tyle pracowników nie będzie im potrzeba,to już niedługo,wtedy ten co chciał odejść bedzie odchodził,ale pewnie kiero już mają na oku tych ,co najwięcwej miałczą,więc oni pójdą pierwsi.Pozdro.Nara.

Witam
Z tej strony Walentynowicz.Nie wiem o co chodzi z tym zwolnieniem z konkurencji i kto Wam takich głupot naopowiadał ale ja i mój brat oraz cała reszta (Tomek M,Wojtek F,Rafał W,Rafał W,Karol W,Paweł W,Przemek M) trzymamy się bardzo dobrze w firmie JC AUTO i jesteśmy zadowoleni.Co do tego co przeczytałem to nie będe komentował ponieważ nie wielu jest odważnych ludzi,którzy zdecydowali się na zmiany tak jak my.....zmiany oczywiście na lepsze.Trzeba mieć jak to mówią "jaja" i zakasać rękawy,żeby stworzyć coś nowego,od początku...Nie wszystkich na to stać.Wolą przyjść do pracy na te 8 godzin dziennie i wziąść wypłatę 10 na konto za to ,co robią już od tylu lat.Pozdrawiamy wszystkich starych znajomych i wrogów,bo dobrze o tym wiemy,że po naszym odejściu tacy też są no ale trudno...zdaża się.Cieszę się,że takowe forum powstało bo warto zxobaczyć i poczytać co w trawie piszczy tylko z tego co ja tutaj widzę to narazie 50% tych postów i tematów to wiadomości wyssane z palca.

Pozdrawiamy
Byli pracownicy AD STACHURA a obecni JC AUTO

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rehabilitacja na Mazurach noclegi Mikoszewo materace janpol fishingsuperstars kołdra amz