#1 2007-04-09 00:25:26

Tomo

Prawie stały bywalec

Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 7
Punktów :   

Sprawy techniczne

Czy jest mozliwosc dodania nam opcji kasowania, a przynajmniej edytowania postów? Ja sam waln±lem doubla, ktory tylko miejsce niepotrzebnie zajmuje:/ Fajnie by bylo tez przyznac komus moda. Forum sie rozrasta, jest coraz wiecej uzytkownikow, a co za tym idzie, moze sie tu wkrotce zrobic maly balagan

Druga sprawa: Aby sciagnac tu wiecej ludzi, mozna by dodac kilka nowych dzialow, w ktorych mogliby sie wypowiadac nie tylko pracownicy AD : Np dzial motoryzacja, gdzie moglibysmy sie wymieniac wiedz±, doswiadczeniem, chwalic sie jakimis nowinkami itd itp. Zdaje sobie sprawe, ze to forum jest "pod" pracowników, ale dlaczego tez nie mielibysmy pogadac o innych sprawach?
Co o tym s±dzicie?

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby (w sprawie postow) i z góry dziekuje

Offline

 

#2 2007-04-09 14:01:01

Kabuto

Administrator

8767258
Zarejestrowany: 2006-11-29
Posty: 81
Punktów :   

Re: Sprawy techniczne

Witam,
Można już edytować i kasowac własne posty.
Edycja postu jest możliwa po 300sekundach od napisania.
W sumie bałagan to już tu jest:) jesli kto¶ chce zostać moderatorem to prosze pisać mi na maila gg albo tutaj.
pozdrawiam


Być kim¶ będ±c jednocze¶nie sob±...
                                                     ...albo pić od rana wyborow±...

Offline

 

#3 2007-05-31 01:57:14

HaYaBuza

Juz troche umiem pisać:)

Zarejestrowany: 2007-05-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: Sprawy techniczne

TOMO    jak  widac  wchodza  tu   nie tylko pracownicy  , ale tez byli jak  jak .... Yebałem   tak kilka lat  i podoba mi sie ze macie jaja  i potraficie gadac tu o wszystkim  za co wielkie gratulacje dla pomysłodawcy i załozyciela tego forum (Kabuto Gratu !!!) . zastanawiam sie tylko czy jak  klienci "stachury" Beda czytac to wszystko czy nie  zmienia zaopatrzeniowca i nie przejda do lepszych hurtowni jakim sa  np , JC , inter Cars , motorol  itp... jest wiele  hurtowni co oferuje zblizone ceny i rabaty na  wiele hurtowni na slasku wozi czesci na   Kraków a maja te same ceny hurtowe    ¶mieje  sie ale  wam by odeszo troche pracy i   byscie nie mieli  tu na   forum  czego krytykowac    Pozdrawiam serdecznie !!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora