#1 2007-08-30 18:51:12

lzrp

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 13
Punktów :   

Praktyczne uwagi

Witam ponownie.
Zamiast siedziec cicho czy tez pomrukiwac i rzucac gruzem pod nosem postanowilem napisac ten watek. Napisze tu to co ja bym zmienil, czy tez poprawil na hali.
Po pierwsze filtry. Burdel, burdel i jeszcze raz burdel. Sodoma i Gomora. Najbardziej zenujace jest w tym to, ze piszac o filtrach nie mam na mysli tylko dwunastki, a i juz (niestety) szesnastke. Toz to idiotyzm powielac niesprawdzone schematy. Male dziecko wie, ze jak cos zrobi zle, to nalezy sie poprawic i na wlasnych bledach sie uczy. Niestety w przypadku co poniektorych pracownikow ad tak nie jest. Mysle o komorowych ktorzy sa odpowiedzialni za poszczegolne komory. Widzac jaki jest stan filtrow na 12 jak mozna tak samo ulozyc filtry na 16?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!........ NO COMMENT. To samo ma sie z uszczelkami, choc tam predzej idzie cos znalezc. Jak to rozwiazac? Przede wszystkim nie ukladac miliona filtrow czy tez uszczelek, srubek na tym samym regale. Gdy spadnie filtr to skad wydajacy maja wiedziec gdzie go odlozyc, czy tez jak maja go znalezc w posrod setek tych samych pudelek. Oczoplasu mozna dostac. W przypadku gdyby filtry byly oddzielone, chocby innymi (pudelka biale, niebieskie) to sie predzej cos znajdzie, a nie tak jak teraz to jest.
Po drugie tlumiki. Tam jest rownie wielki burdel jak na filtrach. Wedlug mnie i nie tylko, powinny tam pracowac osoby ktore by wydajacym te tlumiki wydawaly. Wowczas wszystko szloby sprawniej i nie byloby tam takiego balaganu jaki jest obecnie.
Po trzecie blachy............ostatnio tam sie naprawde sporo poprawilo, ale juz na zderzakach jest nie za fajnie....
Po czwarte metalowe lejki, linki itp. Czy to az taki wielki trud i wysilek porozcinac te tasiemki, sznurki, czy tez co najgorsze druciki. Zamiast wydawac, to czlowiek sie z tym bawi i denerwuje, a przy tym traci czas.
Po piate........wystarczy ze napisze tylko NADSTANY. Komentarz zbedny.
Ostatnia juz sprawa jaka mi sie nasuwa to lokacja niektorych rzeczy. Oj mozna by to lepiej zlokalizowac mozna.No ale zajmuja sie tym niestety ludzie, ktorzy z wydawaniem nie maja nic wspolnego.
Po szuste!! KOLPAKI!!!!!! Jak moglbym to przeoczyc. Jak to rozwiazac? Powinny byc one na borgu ustawiane wedlug jakiegos schematu. Najlepiej komorami. Latwiej by sie szukalo. Teraz jest wielki mirsz marsz
Ok koncze jzu bo za duzo sie rozpisalem. Dopisujcie swe uwagi. Miejmy nadzieje ze to cos da.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora