#1 2007-10-02 17:34:23

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

JAK DŁUGO JESZCZE ???

Myślę o tym co dzieje się na magazynie, bałagan , bałagan i jeszcze raz bałagan
             
ALE ALE CHCIAŁBYM W TYM MIEJSCU ZAPYTAĆ SIĘ KTO ZA TO CO DZIEJE SIĘ NA  MAGAZYNIE ODPOWIADA ???  KOMOROWI ?       NO TAK !!!               BO KTO INNY .
                                             ALE CZY TYLKO ONI ???  NIE PANOWIE A OTO PRZYKŁADY
  1 .16 W te filtry kto jak nie wydający narobili tam tego gnoju  TEN REGAŁ( ta pozycja)MA 30 -40 DNI I JAK TAM JEST

  2 .12  P-U też filtry czy KOMOROWI WYDAJĄ TOWAR ONI DOKŁADAJĄ A MY WYDAJEMY MIESZAMY         
      PRZESTAWIAMY  ILE RAZY DZIENNIE MOŻNA PO NAS POPRAWIAC ???
3 . 12-13  A  Kołpaki  O ZGROZO  JEŻDZICIE PO NICH  A CZY KTO WIDZIAŁ WYDAJĄCEGO ŻEBY POPRAWIAŁ  TE CO" PRZYPADKIEM "SPADŁY , WYPADŁY  NIE , NIE , NIE !!!!


PANOWIE !! STARSZYZNA !! WYDAJĄCY !! I KOMOROWI !!
 
OPIERDALAC MŁODYCH WYDAJĄCYCH UCZYĆ ICH POPRAWIANIA TEGO CO POPSUJĄ UKŁADAĆ PO SOBIE
A NIE MIESZAĆ JAK W SIANIE MOŻE TO NAS CZEGOŚ NAUCZY !!!

WÓZKI NIEUŻYWANE  POWINNY BYĆ ODPROWADZANE POD BOKS W KTÓRYM MAJĄ STAĆ
  KOSZE KTÓRE ZOSTAŁY PO DRADZE TEŻ >>>czy kto widział młodeko wracającego z pilnego żeby po drodze to robił >>>>a na końcu pyta gdzie są dobre kosze i wózki  >>>minołeś bracie chyba z dziesięc po drodze było zabrać jak nie sobie to dla kolegów , oni też tak będą robić!!!!!!
     
NIE PISZE JUŻ O JADALNI JA CIĘ PIER...... CZY WIDZIELIŚCIE JĄ PO POSIŁKU ŁAMANKI PO GODZ. 16.00
               CI MŁODZI CHYBA MIESZKAJĄ NA WSI ZABITEJ DECHAMI GNOJE GNOJE I JESZCZE RAZ GNOJE
ONI TAM NIE JEDZĄ TYLKO ŻREJĄ JAK ŚWINIE I TAK JAK ŚWINIE PO SOBIE ZOSTAWIAJĄ

  NASTĘPNYM RAZEM  (JAK  KTOŚ KIEDYŚ SOBIE ŻYCZYŁ ) ZACZNE WYMIENIAĆ PO NAZWISKU WSZYSTKICH GNOJARZY Z NASZEJ FIRMY KTÓRYCH UDA MI SIĘ PRZYOBSERWOWAĆ
MYŚLĘ ŻE I INNI POMOGĄ MI W TYM >>ZACZNIJMY DBAĆ O NASZE MIEJSCE PRACY !!!!
                                                                   
                               
nara

Offline

 

#2 2007-10-05 18:49:12

kondi1977

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-15
Posty: 10
Punktów :   

Re: JAK DŁUGO JESZCZE ???

Słuchajcie mam pytanie cz na 12 zrobiono porządek z filtrami czy dalej za przeproszeniem burdel!

Offline

 

#3 2007-10-05 21:06:11

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: JAK DŁUGO JESZCZE ???

kondi1977 napisał:

Słuchajcie mam pytanie cz na 12 zrobiono porządek z filtrami czy dalej za przeproszeniem burdel!

widzę że czujesz się lepiej  bo udało ci się zklecić całe zdanie   zadbaj o siebie   bo jak nie to  .......wiesz !!!
                            pozdro...
   

PRZECZYTAJ TO CO NAPISAŁEM WYŻEJ   TAM ZNAJDZIESZ ODP

nikt nic nie dodał ani się nie obraził    WIĘC CHYBA MAM RACJE 


NA DOWÓD TAGO ŻE CHYBA TAK Pan  Wacek  od  trzech dni co rano  układa PO NAS  NA           
KOM 16-W   FILTRY    JAKBYŚCIE CHCIELI   TO SAMI ZOBACZCIE JAK WYGLĄDA TAM  CO RANO    JA PIER......... SODOMA I GOM........
                       

      LUDZIE  OPIERD....CIE   KAŻDEGO KTO ROBI BAŁAGAN  NA REGAŁACH   NA WSZYSTKICH  KOMORACH    BO TAK NAPRAWDE    TO OD NAS ZALEŻY     CZY  BĘDZIE MOŻNA   SZYBKO ZNALEŚĆ TOWAR CZY NIE     
             nara

Offline

 

#4 2007-10-05 23:27:56

pomocnikmagazyniera

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 32
Punktów :   

Re: JAK DŁUGO JESZCZE ???

niestety musze sie zgodzic z bosem,ten bajzel to jest czesciwo nasza zasluga,ale sam tez jakos nigdy nie przykladalem sie do tego zeby dbac o to, moze przez to ze skoro moj pracodawca nie dbał o mnie to czemu ja mam dbac o jego towar zeby to wszystko sie poprawilo to musze wszyscy sie zaangarzowac,sprawdazajcy, wydajacy pakujacy, komorowi i kierownicy, tylko wtedy sie cos zmieni.Ciekaw jestem jak  bedzie z tym bajzlem na nowej hali, moze predzej sie tam uda zapanowac nad tym tym bardziej ze powinna tam pracowac tylko stara kadra z dluzszym starzem a nie jakies gowniarze z łamanki.

Offline

 

#5 2007-10-05 23:31:05

kondi1977

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-15
Posty: 10
Punktów :   

Re: JAK DŁUGO JESZCZE ???

bos ty mnie pajacu nie strasz bo ci dużo brakuje!!!

Offline

 

#6 2007-10-06 18:25:17

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: JAK DŁUGO JESZCZE ???

kondi1977 napisał:

Słuchajcie mam pytanie cz na 12 zrobiono porządek z filtrami czy dalej za przeproszeniem burdel!

BOS NA TO odpisał >>
widzę że czujesz się lepiej  bo udało ci się zklecić całe zdanie   zadbaj o siebie   bo jak nie to  .......wiesz !!!
                            pozdro...

riposta  (  kondi1977 )                   
bos ty mnie pajacu nie strasz bo ci dużo brakuje!!!



WIDZE KONDI ŻE TO TY MNIE NIE ZNASZ  GDZIE TU MASZ STRACHY  MARTWIE SIĘ ŻE JAK JESZCZE TROCHĘ POCHORUJESZ  TAK JAK JEDEN Z NASZYCH KOLEGÓW  nazwisko na "R"
  TO SKOŃCZYSZ TAK JAK ON POWIEDZĄ CI ŻE ZA DŁUGO CHORUJESZ A TEGO BYM NAPRAWDE NIE CHCIAŁ
                 BO JAKI JESTEŚ TO JESTEŚ  ALE FAJNY Z CIEBIE CHŁOP I BYŁO BY CIĘ SZKODA     
                  A DESPERATEM  JAK PISAŁ TAM KTÓRYS TO CHYBA ON SAM JEST I TYM SIĘ NIE PRZEJMUJ !!
                          zdrówka
                                                                 nara

Offline

 

#7 2007-10-10 13:43:22

lzrp

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 13
Punktów :   

Re: JAK DŁUGO JESZCZE ???

Kogo to wina? Sami pomyslcie. Komora 12, filtry sedziszow. Chocby nie wiem jak elegancko te filtry byly poukladane to nie sposob tam porzadku utrzymac. Zawsze jakis filtr bedzie ostatni, przykryty pod sterta innych, albo gdzies z tylu. Wydajacy zaczyna wiec szukac i...co z tego ze przeklada te filtry z miejsca na miejsce (na tej samej pozycji) jak po chwili juz nie bede lux poukladane, a po nim przyjdzie kolejny....Zauwazcie, ze zawsze jak jest tam poukladane to po dniu jest tam balagan. Nie sadze by to byla wina wydajacych, a napewno nie ich glowna wina.
Kierownicy, komorowi i Ci wszyscy ktorzy lokalizuja miejsce na dany towar na 16 powielili schemat 12.....gratulacje. ODpowiedz sama sie nasuwa.

Offline

 

#8 2013-10-11 11:44:08

zetasj55

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2013-10-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: JAK DŁUGO JESZCZE ???

Ciekaw jestem jak  bedzie z tym bajzlem na nowej hali, moze predzej sie tam uda zapanowac nad tym tym bardziej ze powinna tam pracowac tylko stara kadra z dluzszym starzem a nie jakies gowniarze z łamanki.


ileatherjackets     i leather jackets
pmp practice exam    pmp practice exam
motorcycle jackets for women    motorcycle jackets for women

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wielka-plyta.pl części transport ziemi Piła skup złomu Piła materace koło