#16 2007-03-28 13:12:02

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: Forum to jest dla...

MAGAZYNIER napisał:

panie kabuto mysle ze trzeba zrobic ankiete na temat komorowych bo z tego co wiem to wydajacy i sprawdzajcy nie za  bardzo ich lubia

Na temat komorowych>>>>>>>następnie wydających>>potem cyganów , żydów, mniejszości narodowych,
portierów, kobiet zatrud. w firmie , rencistów >>>>>>>>>człowieku o co Tobie chodzi tu nikt nikogo nie lubi tylko poza niektórymi przypadkami (GIL KORZEN) co i tak mi się nie podoba iakoś wszyscy ze sobą rozmawiają z pełnym szacunkiem . Nie szukajcie problemów tam gdzie ich nie ma.
A wracając do Pana G i K to mogli byście trochę poluzować Pan K ma już swoje lata odchował dzieci chowa wnuki a to co niektórzy wyprawiają to jest bardzo gupie .
                                                                            NARA

Offline

 

#17 2007-03-28 13:38:43

Kabuto

Administrator

8767258
Zarejestrowany: 2006-11-29
Posty: 81
Punktów :   

Re: Forum to jest dla...

Tez uwarzam że nie ma sensu robic ankiety dla każdej z grup pracowników, bo w sumie to jak ona miała by wyglądać??:   "Czy lubisz komorowych" i do wyboru TAK i NIE.          ???

Mysle że lepiej poprostu stworzyć nowy wątek np: "co sądzicie o komorowych"
tak jak już są takie wątki o kierowcach i pracownikach działu sprzedaży.

Chyba że macie inne propozycje???

aha przypominam że wątki możecie sobie sami tworzyć dowoli.


Być kimś będąc jednocześnie sobą...
                                                     ...albo pić od rana wyborową...

Offline

 

#18 2007-03-28 14:19:15

pomocnikmagazyniera

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 32
Punktów :   

Re: Forum to jest dla...

ale my tu nie mamy problem z komorowymi, magazynierami czy pomocnikami magazynierow, tylko z kierownikami !!! wiec nie ma co sie czepiac komorowych, ja do nich nic nie mam, no moze z wyjatkiem chmiela, tego to bym zaje.... ale mam swoje powody ku temy. a tak to komorowi sa spoko, maja troche lepiej niz ja bo robia na rano i zarabiaja podobnie i im mozna zadroscic, ja wiem ze nie zostane komorowym bo wujo z kazakiem i z halejciem wola dawac swoich znajomych,rodziny itp. to tyle jesli chodzi o komorowych i wedlug mnie niema co poruszactego tematu

Offline

 

#19 2007-04-16 16:43:43

VINCENT

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 35
Punktów :   

Re: Forum to jest dla...

Kabuto prosze usun mój wątek pt "nowy przez vincent" zaśmieca niepotrzebnie forum dzięki

Offline

 

#20 2007-04-23 18:42:52

VINCENT

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 35
Punktów :   

Re: Forum to jest dla...

Co tak "cicho"na forum ?nie macie o czym pisać?

Offline

 

#21 2007-04-23 20:25:09

ktoś

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 11
Punktów :   

Re: Forum to jest dla...

wielka cisza przed burzą

Offline

 

#22 2007-04-23 20:28:16

ktoś

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 11
Punktów :   

Re: Forum to jest dla...

a burza może być bo kierowcy zaczynają podobno odhcodzić (narazie na L4)

Offline

 

#23 2007-09-23 16:46:57

Kabuto

Administrator

8767258
Zarejestrowany: 2006-11-29
Posty: 81
Punktów :   

Re: Forum to jest dla...

Siema w związku z problemami forum:

Oto informacja od głównego administratora:

"Jak już pewnie wszyscy z Was zauważyli od piątku mamy bardzo poważne problemy z poprawnym funkcjonowaniem forum. Spowodowane jest to atakami botów, które w jednej chwili powodują przeciążenie serwera MySQL, co bezpośrednio przekłada się na paraliż całego serwera. "

pzdr


Być kimś będąc jednocześnie sobą...
                                                     ...albo pić od rana wyborową...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora