#1 2007-07-09 00:25:08

zorro_007

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-07-08
Posty: 2
Punktów :   

spychotechnika

tak ja nazwał bym panujący system w naszej pracy.Jak na tylu logistyków to nie zbyt wielkie osiągnięcie po tylu latach działania hurtowni,ciągle słychać tylko że komorowy skwasił rozkładany towar,wydający nie wydają tylko janka rżną ,panowie od pana Olka zawalili inwentaryzacje.I tak naprawdę to nikt nic nie potrafi!!!!CZY TO NIE DZIWNE?Jak to możliwe że cały ten bałagan jeszcze istnieje, ba wciąż się rozwija?nie powiecie mi chyba że dzięki PANOM KIEROWNIKOM.Bo ja myślę że to my nic nie wiedzący i nie umiejący pchamy te kulki pod górkę.Faktem jest na pewno to, że nie jesteśmy nie omylni.Ale jak się nie mylić i nie zagubić przy takiej ilości towaru na tak małej przestrzeni.Czy panowie od logistyki pomyśleli o tym.?Hala borga pęka w szwach nadstanów nie ma gdzie powciskać a towar ciągle spływa do hurtowni jakby producenci nie mieli go komu sprzedać.Bogu dziękować że jest pan FRANEK i jego niezawodna hurtownia.ten duet przyjmie wszystko,a załoga ad czyli my musimy sobie z tym poradzić ale nikt nas nie pyta nawet czy dajemy rade.My musimy dać rade,bo przecież od           tego jesteśmy.a jak nie dajemy rady to po premi i damy rady.co wy na to szanowni bywalcy forum pozdrawiam i liczę na opinie.ZORRO_007:P

Offline

 

#2 2013-08-06 14:16:15

abeeha

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2013-08-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: spychotechnika

jestes tym, kim myslisz o sobie ze jestes.......nie wiem czy to smieszne,ale dobre


pass4sure     pass4sure
Testking N10-005 exam    Testking N10-005 exam
Testking OG0-093 exam    Testking OG0-093 exam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wielka-plyta.pl części transport ziemi Piła skup złomu Piła materace koło