#1 2007-07-05 07:43:46

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

KOMOROWY (kij w mrowisko)


                                       SZEFOWIE ICH LUBIĄ  CZY CO ?????
Komoruchy
                    przyznają chyba wszyscy to mają super życie


Nic no prawie nic nie robią >>ROZKŁADAJĄ TYLKO TOWAR  T.Z UPYCHAJĄ GO GDZIE POPADNIE NIE ZAWSZE NA MIEJSCU KTÓRA WIDNIEJE NA WYDAWKACH , NIE ZAWSZE WIEDZĄ GDZIE GO DALI >JUŻ NASTĘPNEGO DNIA NIE MOŻNA GO ZNALEŚĆ [ ICH ZASADNICZE PYTANIE PODCZAS SZUKANIA TO ILE JEST NA STANIE , LUB KTO GO ROZKŁADAŁ ]  A ROZKŁADAŁ GO KOMOROWY TO WINIEN WIEDZIEĆ

NADSTAN TO >>>TERMIN KTÓRY CIĄGLE SŁYCHAĆ REGAŁ OD TEGODNIA CZYSTY ,"0" TOWARU GDZIE JEST ONI NIE WIEDZĄ BIEDAKI
                          SZUKAJ NADSTANU , ALBO NA BORGU WOŁA KOMOROWY (A JA SIĘ PYTAM OD CZEGO TY JESTEŚ OD ROBIENIA BAŁAGANU. >>>BO W TYM JESTEŚCIE SPECJALISTAMI ..


JEDNYM SŁOWEM GDYBY KTOŚ NIE WIEDZIAŁ !!!
               
           KOMOROWI BIORĄ KASE ZA  >>>
                                           BAŁAGAN>>>>>BRAK TOWARU NA REGAŁACH >>>

NIE  ODPOWIADAJĄ ZA NIC , ANI ZA BRAKI , ANI ZA STANY , ANI ZA PORZĄDEK

                                   czy się mylę       
                                                    NARA

Ostatnio edytowany przez bos (2007-07-05 07:45:10)

Offline

 

#2 2007-07-05 14:24:20

pomocnikmagazyniera

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 32
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

i do tego pracuja jeszcze na rano a zeby sie dostac na komorowego to trzeba posuwac corke kazka lub przyjsc z ulicy bo z wydajacego lub sprawdzajacego sie nie da

Offline

 

#3 2007-07-05 15:26:53

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)


                                           


MYŚLĘ ŻE MASZ RACJE , ALE MYŚLĘ TEŻ ŻE NIE NALEŻY NIKOGO ZNIEWAŻAĆ NA FORUM
NIE KAŻDY MOŻE BYĆ TAKI JAK BY CHCIAŁ TO TEŻ NIE JEGO WINA ŻE MA TAKIEGO CZY INNEGO RODZICA
ALE JAKI BY NIE BYŁ KOCHA SWOJE DZIECKO DLA NIEGO JEST ONO NAJ NAJ !!

                                                      NARA

Offline

 

#4 2007-07-05 21:24:05

pomocnikmagazyniera

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 32
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

nie zniewazał bym gdyby to byly normalne uklady, normalne traktowanie i obie strony byly by fer do reszty zalogi, sam dobrze wiesz jakie numery pan chmiel odstawial na magazynie, jak straszyl wszystkich swoim tesciem, a kazek... to wszyscy wiemy jaki jest.
ale wracajac do tematu to o to wszystko walcza wydajacy i sprawdzajacy a komorowi tylko siedza cicho i zacieraja rece bo jak zwykle cos zyskaja na tym. czy ktorys z komorowych wylecial dla przykladu przed podwyzkami tak jak kilku wydajacych i sprawdzajacy ?????chyba nie

Offline

 

#5 2007-07-06 11:37:37

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)




Masz racje kiero nie są w OK ale myślę że i tak nie powinno się ich znieważać a już napewno ich bliskich
bo to boli , oj boli ale nie tak jak byśmy chcieli , a do tego MY bądżmy ludżmi i nie walczmy ich bronią   

Jeśli chodzi o komorowych to, to tak nic nie zrobili , nie poparli , a mają najwięcej do gadania >>
>>wyleciał ADAŚ woli przypomnienia.

Chmiel nie jest taki zły , pomyśl czy ktoś był wzywany przez kiero bo on doniusł>> nawet jeśli rozmawia z teściem na temat pracy to ten i tak nie może tego wykorzystać bo odrazu by było wiadomo jak się dowiedział
druga sprawa to CH... walczy tylko z GILEM wystarczy że oni sami obrzucają sie błotem

Inna sprawa to jak wyszło na jaw że odwiedza córke szefa to odrazu , bez powodu wszyscy mieli dużo do powiedzenia na jego temat .   WYDAJE MI SIĘ ŻE ON JEST TAKI AGRESYWNY BO CAŁY CZAS WALCZY Z TĄ OPINIĄ JEMU TEŻ  NALEŻY DAĆ SZANSĘ

                                        A może się mylę???

Dobrze że ktoś zabrał GŁOS bo myślałem że już po nas 
                               
                NARA

Ostatnio edytowany przez bos (2007-07-06 11:39:49)

Offline

 

#6 2007-07-06 16:14:15

pomocnikmagazyniera

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 32
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

dobra koncza temat pana chmiela podam ci przyklady sprawa z jamnikiem sprawa z kudlatym i ktos jeszcze byl ale nie pamietam tyle z mojej strony.
A komorowi to jako koledzy po za praca to sa wporzdaku, ale w pracy...... wiem ze adas wylecial, ale nie stalo by sie to gdyby po degradacji na łamanke oprocz rozmow z szefowa robil te wydawki ,wtedy by nie mieli haka na niego Mam nadzieje ze teraz mu jest duzo lepiej, ze nie zaluje ze tak sie stalo pozdrowienia dla niego   no nic, moze komorow zmienia swoje postepowanie i zaczna walczyc razem z nami

Ostatnio edytowany przez pomocnikmagazyniera (2007-07-06 16:14:33)

Offline

 

#7 2007-07-06 18:34:10

Grabarz

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

Szkoda czasu żeby pisać o konkretnych osobach, ale faktem jest że odkąd Gil i Chmiel zaczęli rozkładać blachy to nastały ciężkie dni dla komór 21B i 21C. Zresztą wystarczy większości z nich dać do rozłożenia coś innego niż zwykle to od razu mamy gotowy burdel. Źle rozłożony towar, nadstany w dziwnych miejscach, czasem po prostu niemożliwe do znalezienia, itd. A dać ich na wydawki? Dają popis swojej nieudolności i głupoty po prostu. A to od nich należałoby oczekiwać pewnego rodzaju solidności w wydawaniu towaru. A jak jest sami widzimy... Nasi "magazynierzy" to po prostu katastrofa! Najlepiej wychodzi im gadanie w regale bo wtedy przynajmniej niczego nie spartolą.

Offline

 

#8 2007-07-07 12:18:49

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)



Do pomocnika racja zapomniałem o kudłatym i jamniku ale to wydaje mi się że odbiło się i na chmielu
i od tamtego czasu chyba się trochę zmienił >>>czas pokaże


Grabarz ma racje nie rozpisujmy się o osobach tylko trzeba ogarnąć całość , myślę że na zebraniu trzeba wymuc na kierach żeby zeszyt który jest u dyspozytora (ten od braków i nadstanów) wystawiali na stół kwasowemu   >> a on , jemu będziemy zgłaszać braki i przestawiony towar on to wpisze jak będzie miał czas między turami .

TERAZ TROCHĘ O NAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   

Sami musimy też zwracać uwagę na to co się w koło nas dzieje bo są tacy jak w tej piosęce
Kuby Sienkiewicza >> Elektr..Gitary

    PRZEWRÓCIŁO SIĘ NIECH LEŻYT.........................

widzę , wszyscy widzimy jak wygląda nieraz między regałami chłopy jak spadło > to podnieś  , jak przekręcisz > to wyprostuj , BĘDZIE LEPIEJ SZUKAĆ TOBIE I INNYM PO TOBIE,!!!!!!!!!!!   

                                                      NARA

Offline

 

#9 2007-07-20 00:30:08

login

Bywam tu czasem

Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)


Czytam te wasze posty i zdecydowałem się zabrać głos w sprawie komorowych bo nikt  (poza jednym gościem) nic nie pisze
chyba wszyscy są podszyci strachem boją się ich czy co ? nie wiem ja się nie boję.
Bos i nie tylko on  ma rację KOMORUCHY NIC NIE ROBIĄ a najbardziej mnie śmieszy jak wydają towar i klną co za Buc >>ch... to rozkładał   * a to był proszę pana komorowy *!!!
I tak   blachy nie są opisane >>>są powiązane stalowym drutem na kom.21 czy na kom.13 czym ma to wydający rozwiązać ZĘBAMI
         paski klinowe >linki>są powiązane sznurkami my nie dostajemy noży WY TAK!!!!
         nie układają towaru na regałach >>zostawiają byle gdzie widać to na 12>filtry
BORG jak by to ktoś z zewnątrz zobaczył to powiedział by pewnie   JA PIER..........jak wyście do tego doprowadzili >>bo to PANOWIE wasza wina i nikogo innego

WIDZIAŁAM LUDZI WSPINAJĄCUCH SIĘ PO TYCH REGAŁACH NA WYSOKOŚĆ OSTATNIEGO REGAŁU 15m nad ziemie PRZECIEŻ WÓZKIEM TAM NIE PODJEDZIE NAWET ZA MIESIĄĆ .

"KIEROWNICTWO TEGO NIE WIDZI ?? NIE CHCE WIDZIEĆ 

  CIEKAWE JAK KTOŚ SPADNIE KTO WEŻMIE GO NA SWOJE SUMIENIE CO NATO BHP JEST TAKIE U NAS ???

   
PANOWIE GUWNO Z TAKIEJ ROBOTY zobaczcie jak wykładają towar  ZA WAS wydający na 2 zmianie
potrafią nawet usunąć stare opakowania a wy ROZPACZ !!!!!!!

          GDZIE WASZ KIEROWNIK ON TEŻ ZA TO ODPOWIADA  !!!!!!!       CZY MOŻE NIE   ??????


                                         HEJ

Ostatnio edytowany przez login (2007-07-20 11:52:46)

Offline

 

#10 2007-07-20 17:42:17

Grabarz

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

To co napisał Login jest prawdą i sposób temu zaprzeczyć. Owszem winę ponoszą też goście od zaopatrzenia bo tego towaru jest po prostu za dużo, ale przecież rozkładający gdyby chcieli to zaprowadziliby porządek. Ale im się nie chce. Byle tylko wrzucić towar na pozycję, reszta w nadstan i oddać PZ. I po robocie. Nieważne że potem ktoś będzie tracił czas na szukanie tego bo oni swoje zrobili. Komorowi twierdzą że burdel robią wydający ale zaczyna się od tego jak dany towar jest rozłożony. Zacznijcie w końcu robić co należy bo posypią się konkretne nazwiska i zobaczymy jak wtedy będziecie się czuli komoruchy.

Offline

 

#11 2007-07-20 22:53:16

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

Już myślałem że nikt się ze mną nie zgadza i ja tylko tak widzę tą ich " ciężką " pracę
             a tu masz niespodzianka   
              ktoś jaszcze coś może dołożyć do tych opini   ??? 
              chętnie poczytam >>>może coś mi umkneło      
                                 

                                              NARA   

Ostatnio edytowany przez bos (2007-07-21 22:05:39)

Offline

 

#12 2007-07-25 21:48:32

lzrp

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 13
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

Witam.
To i ja cos od siebie napisze, a nie bede tylko rzucal miesem pod nosem.
Otoz nie chcialbym uogolniac, poniewaz z pewnoscia sa komorowi, ktorzy swa robote robia dobrze, ale skupie sie na tych, ktorzy zamiast nam umilac zycie, to je uprzykrzaja. Najbardziej wkurza mnie w komorowych brak empatii i rozumu. Jakby troche pomysleli to zamiast tego watku, bylby post wychwalajacy ich a nie ganiacy. Niech jeden z drugim powydaje tydzien, to sie sam przekona. A wystarczylo by ruszyc glowa. Na 12stce na filtrach - BURDEL!!!!! Wymieszane filtry, niektore pudelka nie widzialy zapewne tygodnie, porozrzucane, walajace sie po ziemi, ogolnie katastrofa! Czy tak trudno wykazac odrobine sprytu i posegregowac filtry np w pudelkach? To samo tyczy sie klockow i....dlugo wymieniac. Wystarczy troche pomyslec, a wszystkim bedzie zylo sie lepiej. Ogolnie, delikatnie mowiac, jestem mocno niezadowolony. Wedlug mnie powinno odbyc sie zebranie, burza mozgow komorowych i wydajacych, na ktorym obie strony by doszly do wspolnych wnioskow, ktore by nam wszystkim ulatwily zycie w AD. Poki co to wszystko.
Pozdro @ll.

Offline

 

#13 2007-07-31 22:10:20

KOMOROWY1

Juz troche umiem pisać:)

Zarejestrowany: 2007-07-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

Piszecie ze nic nie robimy a kto za was zsuwa po 2 lub 3  godz na turach
Dlaczego czasami nadstany nie sa dolozone dlatego ze musimy za was zasuwac na turach
Czemu jak ide przez magazyn to slysze wsrod wydajacych glosy nie ma to jak zmiana na rano zero wydawek a jak przyjda tury tp i tak plaza bo komorowi przychodza i robia za nas robote wiec mozemy posciemniac
Nie jestescie na co dzien na pz-tach wiec nie wiecie jak jest naprawde jak wyglada nasza zmiana od 6 rozkladamy pz-ty a niestety od godz 11 dzieki wam nierobom zapierdalamy na turach
Wiec nie pisz jeden z drugim ze nic nie robimy
Wy o godz 14 idziecie do domu a niektorzy dzieki wam zostaja dluzej zeby rozlozyc towar
Wiec nie mow mi ze nic nie robimy
Chetnie jednego czy drugiego wzialbym sobie za pomocnika wtedy by sie przekonal czy jest tak lekko jak mu sie wydaje
dlatego ciesze sie ze kierownicy was gonia was do roboty na nockach przynajmniej wtedy mozecie sie wykazac
PS. ktos kiedys tam napisal ze jak to sie nie zmieni pojawia sie nazwiska ten czekam jesli pojawi sie moje na forum to dowie sie pierwszy tak o juz jest komorowi takze maja kolegow wsrod wydajacych i wiedza kto pod jakim nickiem pisze na forum
Pamietajcie sa wrod nas goscie ktorzy przez przypadek trafili na Pz-ty a sa rowniez tacy ktorzy sie staraja i wiem ze wy ich tez doceniacie wiec nie piszcie ogolem bo te osoby sa niewinnie opisywane
Tak samo jest u was sa gosie ktorzy sa spoko a zadarzaja sie tacy do ktorych sie lepiej nie odzywac bo i tak huja robia a maja sie za niewiadomo co

to tyle dzieki nara
pozdrawiam caly magazyn

Offline

 

#14 2007-08-01 01:24:43

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)


NIE będę cytował twojego postu odpowiem Twoimi słowami:
>wy za nas po 2-3 godz,   my za was po 6-7 godzin robimy PZ
>ilu tych komorowych robi wydawki  przecież nie wszyscy a i tak wezmą 1 czasem 2 WYDAWKI i zciemniają jak mogą
a klną przy tym bo niczego nie mogą (potrafią) znależć
>nie wiecie jak to jest  od 6.00 poszukiwać wszystkiego bo sami mimo że jesteście na zmianie nie umiecie znaleźć bo was to wali >>>więc nie pisz że my leżymy bo mam się po plecach leją poty kiedy wy spokojnie gubicie towar miedzy regałami i komorami
>my też musimy zostawać łamanka do 20.00 ,popoł. do 24.00 nocka do 6.00  za jakie pieniądze >>a wy za jakie( skoro się bijecie kto ma zostać )
>ja też bym chciał takiego pomocnika jak ty bo mi już nogi do dupy wchodzą jak biegam za wszystkim na borga czy napole [ amory ,tarcze bębny klocki chłodnice płyny tłumiki ] itd  i t p  o tego zawsze brakuje
>kierowniki nas gonią to prawda  ALE TO MOŻE SIĘ ZMIENIĆ jak naprawdę zaczniemy wpisywać w zeszyt wszystko czego brakuje , czego nie można znależć , czego nie ma na pozycjach   co ty na to ??
>I U WAS I U NAS SĄ LUDZIE KTÓRYM ZALEŻY NA DOBREJ ROBOCIE ALE I SĄ TACY KTÓRYCH TO WA...I

PISZESZ NIE UOGULNIAĆ pisząc o komorowych >>A POTEM BEZ NAZWISK      TO JAK     ????
  na forum już padły nazwiska GILA i CHMIELA oni nie są niereformowalni a wtedy nikt nie oponował
  to wasi koledzy ?


BEZ NAZWISK TO MOŻE ADMIN ZROBI   SONDE +  NAJLEPSZA KOMORA >>REGOŁ 
                                                                       +  NAJGORSZA KOMORA >>REGAŁ
BO SĄ KOMORY NA " 5 "A NIEKTÓRE REGAŁY NA NICH ROZPACZ
     KTO ZA ????
           
                                               NARA

Offline

 

#15 2007-08-06 20:01:37

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

       
nie nie    To napewno nie wasz pomysł Panowie Komorowi
                      ALE DZIĘKI WAM ZA    " ZA FILTRY NA KOM.12 "
                      COŚ TAM JAK I NA BORGU DRGNEŁO   

                  PANOWIE WYDAJĄCY PILNUJCIE ŻEBY TO CO ZOSTAŁO JUŻ SPRZĄTNIĘTE
                                 
     NIE  ZOSTAŁO ZGNOJONE   PRZECIEŻ TO PO NAS ZOSTAJE TAM TAKI GNUJ I BAŁAGAN
                                                             OPIR..... CIE        BAŁAGANIARZY  PILNUJCIE   ICH


                                  A SWOJĄ DROGĄ SPRZĄTAJCIE TEŻ PO SOBIE BO TYLKO TAK BĘDZIE
                                    NAM SIĘ LEPIEJ PRACOWAŁO  ZNAJDOWAŁO TOWAR


                                   
                                                          NARA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora