#16 2007-08-10 18:16:26

Grabarz

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

Tak się zastanawiam od kogo by tu zacząć wymienianie największych ściemniaczy wśród "elitarnej" grupy za jaką uważani są komorowi. Ktoś ostatnio nie życzył sobie nazwisk? Da się zrobić. Wystarczy wpisać regały za które ta osoba niby jest odpowiedzialna a nazwisko samo się znajdzie. Na początek tylko tyle - największa ściema dla wielu ludzi jest na komorze 12. Ciekawe czy wiecie o kogo chodzi? Ale na razie sprawa pilniejsza. Ktoś znowu zaczął robić gnój na magazynie i trzeba go (ich) jak najszybciej znaleźć bo znowu zapłacą niewinni. Kto pamięta numer z gaśnicą będzie wiedział o co mi chodzi.

Offline

 

#17 2007-08-10 19:09:54

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)


Wiem że można wskazać nazwisko  winnego przez wskazanie komory i regału , dlatego niechętnie wskazuje regały na których faktycznie jest bałagan   na 12 jest syf fakt

Ale popatrz na to z innej strony jak elegancko było na filtrach    dwa dni wystarczyło wydającym na to żeby >>>>szkoda gadać !! PANOWIE MY TEŻ MUSIMY zacząć robić swoje lepiej ( pisałem już kiedyś )
przewróciło się niech leży ................. tak jest z wydającymi wywracają ten towar w poszukiwaniu swojego na wszystkie strony CZY KTÓRYŚ , CZY WIDZIAŁEŚ KTÓREGOŚ żeby poprawił po sobie to co zwywracał ja nie widziałem no może jakiś ręcista młody spier........szybko żeby go ktoś nie widział >   taka jest prawda 

TYM ZAJMIEMY SIĘ PÓŻNIEJ

       
Ale na razie sprawa pilniejsza. Ktoś znowu zaczął robić gnój na magazynie i trzeba go (ich) jak najszybciej znaleźć bo znowu zapłacą niewinni. Kto pamięta numer z gaśnicą będzie wiedział o co mi chodzi.

MASZ RACJE TO TRZEBA NAPIĘTOWAĆ I TE NAZWISKA POWINNY PAŚĆ NA TYM FORUM  JAK ZNASZ TO NA TO MASZ NAPEWNO PRZYZWOLENIE WSZYSTKICH    (nie mam racji zobaczcie jak wyglądają drzwi w WC)
   

WY JESTEŚCIE   DOROŚLI
                                               NARA

Offline

 

#18 2007-08-13 18:43:51

Grabarz

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

Fakt że większość wydających robi bałagan systemem "przewróciło się lub spadło to niech leży". Ale większą część tego burdelu robią ONI. Na 12 jest syf bo tak rozkładają towar. Klocki Maffa i filtry Sędziszowa - tak ciężko rozkładając wyjąć je z tej cholernej folii. A potem pretensje o zniszczone opakowania. Ludzie rozłóżcie towar tak jak trzeba to nie takiego syfu. Ale przecież IM SIĘ NIE CHCE. Na 16 na filtrach jest znośnie bo statyści wyłożą filtry luzem na regał i w folii leżą tylko nadstany. Ale i tam nie jest dobrze bo zawsze jakiś baran pomyli literki a ty sobie szukaj po kilka regałów w lewo i w prawo.

Offline

 

#19 2007-08-13 20:42:17

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

MASZ RACJE JUŻ KIEDYŚ O TYM PISAŁAM
Ta  E L I T A pracowników AD jak ją ktoś kiedyś nazwał na tym forum to zwykłe nieroby (nie wszyscy zaznaczam)  widział kto kiedy do końca rozpakowany towar ONI wykładają w okolice regałów nie zawsze właściwego    nie przecinają [ drutu  ] którym są powiązane blachy nie przecinają wiązań  cięgien , linek , pasków      NIE ROZPAKOWYWUJĄ DO KOŃCA NICZEGO        

A DLACZEGO TAK JEST      TO PROSTE

KIEROWNIK      TEN ICH KIEROWNIK OD KOMOROWYCH

Nie sprawdza i nie wymago od ELITY niczego BO JAK MOŻE WYMAGAĆ POSŁUSZEŃSTWA OD   WŁASNEGO BRATA  I JAK NIBY MIAŁBY GO POTYM KARAĆ      BRATA   

   A reszta na tym kożysta na   zasadzie   JEMU   WOLNO A NAM    Chociaż muszę przyznać że na regałach brata kierownika był ład i NAWET w miarę nie brakowało towaru . Ale jak wiecie zawsze  wszędzie i na każdego można coś znaleść   

KTAŚ COŚ DO TEGO DOPISZE
                                       NARA

Offline

 

#20 2007-08-15 13:03:35

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

      

Nikt nic nie dopisał to ja się postaram jakoś to rozwinąć bo ,               bo wydaje mi się że jest jednak  " światełko w tunelu  " myśle że kierownik od "ELITY " wzioł się za nich już wcześniej kilka dni temu (myślę tu o sprzątnięciu  (15) borga i filtrach na 12  Panowie NIE ODRAZU KRAKÓW ZBUDOWANO  . Dajmy mu trochę czasu na podięcie właściwych decyzji ,  coś się dzieje - teraz brat odpowiada za  placówkę , jak tam jest i czy się sprawdza to już nie jest nasza sprawa ważne że Kiero ma teraz wolną ręką  poczekajmy i zobaczymy >

ALE NIE CZEKAJMY BEZCZYNNIE SZUKASZ TOWARU TO NIE MIESZAJ JAK W SIANIE TYLKO PRZEKŁADAJĄC UKŁADAJ I PILNUJ ŻEBY MŁODZIEŻ TEŻ TO POPRAWIAŁA CO POWYWRACA !!!!!
   
JESZCZE JEDNA SPRAWA   TO DO     GRABARZA   CO Z TYMI CO DEWASTUJĄ KIBEL I NASZE MIEJSCE PRACY              ZNASZ ICH CZY NIE JAK TĄ SPRAWĘ ROZWIĄZAŁES .
                                                             NARA

Offline

 

#21 2007-08-15 21:29:41

KOMOROWY1

Juz troche umiem pisać:)

Zarejestrowany: 2007-07-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

widze ze doceniasz to co sie dzieje na magazynie i cieszy mnie to ze w koncu zrozumiales ze nie jest to wina komorowych dzieki powim jedno panowie nie musimy sie lubiec ale powinnismy sie nad wzajem szanowac bo my tutaj pracujemy i na magazynie trzymajmy sie razem pozdro dla chlopakow z magazynu PS.... nie piszcie wiecej watkow komorowy kij w mrowisko bo ja rownie moge ten sam watek stworzyc na temat wydajacych czy innych osob pracujacych tutaj
powinnismy sue trzymac razen narka pozdro dla wszystkich

Offline

 

#22 2007-08-16 14:13:32

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)


Odpowiem tak
Zawsze doceniałem to co się tu dzieje i waszą ciężką prace , bo nie jest ona ani łatwa , ani też lekką  jest nawet odpowiedzialna   Tylko czy każdy z ELITY zdaje sobie z tego sprawe      nawet was lubię        Przecież między Elitą i wydającymi ni ma żadnych zatargów "żadnych " nie prawda?

A teraz coś odnośnie WINY : WINĘ ZA BAŁAGAN NA KOMORACH PONOSIMY I MY I WY ALE to są wasze regały to wy za nie odpowiadacie , to ELITy nazwiska widnieją na tychże regałach

CZY SŁYSZAŁ KTO KIEDY O KIMŚ Z ELITY ŻEBY WSZEDŁ TAK SAM OD SIEBIE MIĘDZY REGAŁY Z WŁASNEJ NIEPRZYMUSZONEJ WOLI POMAGAŁ SZUKAĆ WYDAJĄCEMU TOWARU ZA KTÓRY SAM JEST ODP. NIE UCIEKACIE JAK TYLKO ZOBACZYCIE KOGOŚ ZAGUBIONEGO czy ktoś kiedy słyszał o takim przypadku żeby ktoś z ELITY OPIER.......   GNOJA KTÓRY ROZWALA TAM TOWAR I NIE UMIE SIĘ ZACHOWAĆ      Wy jesteście gospodarzami regałów , pozwalacie na to , co tam jest .

MOIM ZDANIEM TO WAM TO JEST NA RĄCZKĘ BO ZAWSZE MOŻNA NA KOGOŚ ZWALIĆ WINĘ    CZY NIE TAK  ???
                                  NARA   

Ostatnio edytowany przez bos (2007-08-16 14:19:41)

Offline

 

#23 2007-08-16 14:16:49

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

       

Ostatnio edytowany przez bos (2007-08-16 14:21:50)

Offline

 

#24 2007-08-17 14:54:27

lzrp

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 13
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

Wchodzac teraz na to forum mialem ochote zbluzgac, zmieszac z blotem kazdego komorowego. Jestem cholernie wkurzony na co poniektorych, w jakim stanie zostawiaja komore. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No jak my mamy do cholery wydawac?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Pomimo calej mojej frustracji, zamiast narzekac, trzeba razem usiasc (chocby na tym forum) i zastanowic sie, co zrobic, aby nam wszystkim sie lepiej zylo. Proponuje nowy watek, w ktorym bysmy zwracali uwage komorowym, co mozna by ulepszyc, co by mogli zrobic, by nam wszystkim zylo sie lepiej. W poscie tym padaly by tylko konkrety, bez zbednych klotni itp. Do tego niech pozostanie ten watek Co wy na to??

Offline

 

#25 2007-08-17 22:23:29

KOMOROWY1

Juz troche umiem pisać:)

Zarejestrowany: 2007-07-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

Brawa od wszystkich komorowych zrob taki watek i myslisz ze to cos wam pomoze jak sami sie nie wezmiecie za robote to nic sie nie poprawi narzekaliscie juz na kierownictwo, dzial sprzedarzy ,panie pracujce w kasie,kierowcow na kogo jeszcze bedziecie narzekac sam juz nie wiem za chwile sie wam skoncza te osoby na ktore mozecie narzekac i w koncu moze zastanowiecie sie nad samym soba. Nie chce tutaj stac po stronie komorowych "chociaz tak sie zlozylo ze  nim jetsem "" Ale chciale napisac jedna wazna rzec nie doceniacie naszej pracy piszecie  co komorowy zrobi to jeste zle a co wy robicie na magazynie idzie taki jedenz drugim zrzuci towar z regalu ,czy np: podczas szukania nie odlozy na swoje miejce a pozniej mowi nie moge znalezc sami jestescie po trochu sobie winni. Z naszej brygady chlopaki tez chodza na nocki i widza co wyrabiacie na zmianie wiec nie piszcie wiecej takich bredni
I jeszcze jedno slowa te kieruje do osoby pod nickiem:IZRP jesli chcesz to zrob nowy watek czekamy na nowe wiesci ale wydaje mi sie ze nic tym nie wskorasz nic ci to nie da

Panowie pracujemy tu razem robmy to co do nas nalezy a nikt  do nikogo nie bedzie mial pretensjii

pozdro dla calego AD: Ps Szwagier niech moc bedzie z toba

Offline

 

#26 2007-08-22 17:19:02

Grabarz

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

"Panowie pracujemy tu razem robmy to co do nas nalezy a nikt  do nikogo nie bedzie mial pretensji" - pisze KOMOROWY1. Tylko problem w tym że jak wskazuje twój login myślisz tak tylko ty 1. A to za mało by zawiązała się jakakolwiek współpraca. 99% komorowych żyje w swoim świecie w którym są najważniejsi na magazynie i oczywiście za mało zarabiają. Może i niektórzy z was się starają ale jest wśród was kilku buców którzy to psują swoim zachowaniem. I to skutecznie. Więc sorry ale dalej będzie podział na NAS i WAS.

Offline

 

#27 2007-09-10 19:24:12

lzrp

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-07-11
Posty: 13
Punktów :   

Re: KOMOROWY (kij w mrowisko)

Komorowy 1 miales racje. Rzeczywiscie to nic nie dalo. No ale przynajmniej to co mialem do powiedzenia to powiedzialem, do siebie nie mam pretensji...
Pozdro dla wszystkich.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rehabilitacja na Mazurach noclegi Mikoszewo materace janpol fishingsuperstars kołdra amz