• Index
  •  » Franek i my:)
  •  » Co powino sie w firmie zmienic?? ewentualnie co byście wy zmienili????

#31 2007-03-18 16:27:00

ADHD

Leon Zawodowiec

9094427
Zarejestrowany: 2007-02-24
Posty: 10
Punktów :   -2 

Re: Co powino sie w firmie zmienic?? ewentualnie co byście wy zmienili????

niedowiary?!?! dawniej, to się na stację szło o robocie pogadać, a teraz można piwko przed monitorkiem, z współpracownikami chlapnąć - dzięki Ci za to Kabuto

Offline

 

#32 2007-03-21 11:55:08

Wolf

Prawie stały bywalec

Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co powino sie w firmie zmienic?? ewentualnie co byście wy zmienili????

Jestem ciekaw jak to bedzie jak bieda[/col[color=black]or] wkoncu odejdzie na emeryture bedzie lepiej czy raczej nie mowic... A tak wogole to sie zastanwiam jaki baran bedzie w tedy rzadził, przyjma kogos z zewnatrz czy gorecki awansuje jak tak to moze sie cos zmieni , on chyba jako jedyny wie co sie dzieje w tym burdelu!!!! Bez lizusostwa takie mam zdanie>>kurwa jak sie tu logowałem były 4 osoby a teraz... coraz lepiej!!!

Offline

 

#33 2007-03-21 17:18:21

VINCENT

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 35
Punktów :   

Re: Co powino sie w firmie zmienic?? ewentualnie co byście wy zmienili????

mam szczęście?! pracowac poza centralą chciałbym pogadać z kimś komu też sie udało

Offline

 

#34 2007-03-22 12:25:11

Wieczny Wydający

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: Co powino sie w firmie zmienic?? ewentualnie co byście wy zmienili????

Ja mysle ze w tej firmie nic sie nie zmieni, poki nie zmieni sie kierownictwo - ato jest raczej nie realne, dobrze kazdy wie ze wiekszosc z nich tam jest po dobrej znajomosci i z tego powodu sa nie do ruszenia. Pracuje juz tam kilka lat i jestem jednym ze starszej ekipy, patrzac z perspektywy czasu kiedys bylo duzo lepiej, od tamtej pory wszystko zmienia sie na gorsze. A bunty, grupowe zwolnienia itp.itd tez juz tam przezylem wszyscy liczyli ze jak sie zwalnialo w ciagu 2 miesiecy 10 osob to ze cos sie wkoncu zmieni na lepsze, niestety nic sie nie zmienia, moim zdaniem Góra z Kazkiem trzesa czasami dupami bo faktycznie przy tak duzej ilosci zwalniajacych sie osob nie ma najlepszych perspektyw ale nigdy tego nie okaza. Sa za bardzo dumni zeby mogli pokazac ze jednak beda musieli ustapic i chocby firma spadala na dno oni dalej beda trzymac sie swoich racji i stolkow. Jedyna perspektywa jest chyba jak najszybciej z tamtad spierdalac zeby nie okazalo sie ze spedzimy tam kilka grubych lat liczac na lepsze czasy a pozniej zostaniemy kopnieci przez nich w dupe i na lodzie, takie przyklady mozemy mnozyc min. Adas Buzniak, Emil, pan Edek, Frachu, Jamnik, Dziadek, Wnuki to tylko kilku chlopakow ktorzy poswiecili tej firmie czesc swojego zycia a byli traktowani jakby pracowali miesiac i na koncu kopnieci w dupe. Pozdrawiam

Offline

 

#35 2007-03-23 21:46:25

Smak Chwili

Juz troche umiem pisać:)

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: Co powino sie w firmie zmienic?? ewentualnie co byście wy zmienili????

Przyjmując się myślałem że to perspektywiczna rozwijająca się firma wzorem z zachodu... powoli zdanie zaczynam zmieniać bo ta firma kierowana jest przez osoby które żyją jeszcze czasami jakie były za komuny, nie będe tu pisał kto, nie będe nikomu tu cisnął bo  to nie ma sensu a oni i tak kiedyś ch... do  dupy dostaną  takim się należy. Powiem tylko że jak by na mnie ktoś pizde darł to albo bym mu odrazu wyjeb... albo jest jeszcze pojęcie mobbing ale wolałbym wyjeb...

Offline

 

#36 2007-03-27 17:12:33

Kabuto

Administrator

8767258
Zarejestrowany: 2006-11-29
Posty: 81
Punktów :   

Re: Co powino sie w firmie zmienic?? ewentualnie co byście wy zmienili????

Owszem jest to perspektywiczna, rozwijająca się firma ale nie dla nas. Ciekaw jestem jakie niespodzianki wymysla dla nas na nowym magazynie:)  Ale wczesniej czeka nas koszmar przenosin na nowy magazyn wtedy to bedzie jazda:D


Być kimś będąc jednocześnie sobą...
                                                     ...albo pić od rana wyborową...

Offline

 

#37 2007-03-27 17:36:55

Wieczny Wydający

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: Co powino sie w firmie zmienic?? ewentualnie co byście wy zmienili????

A myslal ktos z was kiedys o zalozeniu zwiazku zawodowego, z tego co wiem taki zwiazek moglby miec bardzo duzy wplyw na dzialalnosc firmy i zarzad musialby sie liczyc z jego zdaniem, nie moglby zwalniac byle kogo bez zgody zwiazku itp. duzo zalet na plus dla pracownikow daje taki zwiazek

Offline

 

#38 2007-03-27 21:49:56

Smak Chwili

Juz troche umiem pisać:)

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 4
Punktów :   

Re: Co powino sie w firmie zmienic?? ewentualnie co byście wy zmienili????

Zwiazek zawodowy w prywatnej firmie? Słabo to widze jest to prawie niemożliwe, zanim byś zgłosil wniosek o rejestracje to by Cie już w tej firmie nie było, takie jest życie u prywaciarzy szmaciarzy...  a tak wogule to jak będzie nowy magazyn to zmniejszy sie liczba zatrudnionych... a ch... z nimi

Offline

 

#39 2007-03-27 22:29:28

Wieczny Wydający

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: Co powino sie w firmie zmienic?? ewentualnie co byście wy zmienili????

Wniosek o rejestracje sklada sie w sadzie, wiec w firmie nic nie musza o tym wiedziec. mozna postawic ich w fakcie dokonanym juz po rejestracji

Offline

 

#40 2007-04-01 22:13:37

Kabuto

Administrator

8767258
Zarejestrowany: 2006-11-29
Posty: 81
Punktów :   

Re: Co powino sie w firmie zmienic?? ewentualnie co byście wy zmienili????

I tego co założył zwiazek wypierdolą z miejsca:)


Być kimś będąc jednocześnie sobą...
                                                     ...albo pić od rana wyborową...

Offline

 

#41 2007-04-01 22:46:01

Wieczny Wydający

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: Co powino sie w firmie zmienic?? ewentualnie co byście wy zmienili????

Nie wypierdola bo nie mozna wypierdolic z pracy czlonka zwiazku bez zgody zwiazku, dowiedz sie czegos na ten temat bo widze ze nie masz pojecia to po co piszesz

Offline

 

#42 2007-04-01 23:34:54

Kabuto

Administrator

8767258
Zarejestrowany: 2006-11-29
Posty: 81
Punktów :   

Re: Co powino sie w firmie zmienic?? ewentualnie co byście wy zmienili????

To była aluzja do tego co zrobili z krzyskiem nowakiem...
pozdro

ps jak tak duzo wiesz na temat związków zawodowych to czemu go nie załozysz...?


Być kimś będąc jednocześnie sobą...
                                                     ...albo pić od rana wyborową...

Offline

 

#43 2007-04-03 00:20:16

Wieczny Wydający

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: Co powino sie w firmie zmienic?? ewentualnie co byście wy zmienili????

po pierwsze nie wiaze juz z ta firma przyszlosci, bede tam jeszcze pracowal maks kilka miesiecy, po drugie nniewiem czy znalazlbym chetnych do zwiazku

Offline

 

#44 2007-04-03 16:40:18

VINCENT

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 35
Punktów :   

Re: Co powino sie w firmie zmienic?? ewentualnie co byście wy zmienili????

pewnie większośc uważa to samo co napisał Wieczny Wydający jesli chodzi o chetnych do związku...

I problem związku rozwiązał się sam a może się mylę ? Oj ,chciałbym nara

Offline

 

#45 2007-04-03 17:11:19

pomocnikmagazyniera

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 32
Punktów :   

Re: Co powino sie w firmie zmienic?? ewentualnie co byście wy zmienili????

a jak tu wiazac jakas przyszlosc z ta firma skoro traktuja nas tak a nie inaczej.i tak ludzie dlugo tu wytrzymuja a tak naprawde trzyma  w tej robocie tylko atmosfera miedzy pracownikami (czyli sprawdzajacy,wydajacy i komorowi) bo pod tym wzgledem jest zajebiscie i  jak na taka ilosc ludzie nie ma jakis wielkich spiec miedzy pracowniami. Niektorzy maja rodziny i musza myslec o tym ze trzba utrzymac dom a zmiana pracy wiaze sie z ryzykiem.To jedyne co trzyma niektorych tu, nic wiecej nie ma w tej firmie co by mnie i innych sklanialo do starania sie ..... o przeprasza - doceniam jeszcze to ze 7 dnia kazdego miesiaca jest zawsze pewna wyplata, szkoda tylko ze mala i czesto jeszcze obcinana Pozdarwiam

Offline

 
  • Index
  •  » Franek i my:)
  •  » Co powino sie w firmie zmienic?? ewentualnie co byście wy zmienili????

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora