#1 2007-05-01 20:48:59

pomidor

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-05-01
Posty: 2
Punktów :   

indywidua

Siema

  Ja to bym stworzył galerie nietypowych pracowników, do nich zaliczył bym też posiesznych głupków.

Taka moja propozycja, by dodawać do tej listy dziwadła AD, ale raczej pod humorystycznym kątem.

Spróbuję tą listę rozpocząć

Alias Gil ciągle go kaszle(mam nadzieję, że wiecie co mam na myśli), wypija wina i piwa za dwu, można go stosować zamienie za asfalt i koks, opowiada zabawne historie, raz opowiedział mi, że w anglii to jest taki dobrobyt, że nowy komputer można kupić za kilka funtów, może chodziło mu o taką zabawkę dla dzieci, ale ogólnie to sporzo chłop, chyba  wogóle nie potrafi się obrazić, tyle osób mu ciśnie a po nim to spływa jak bitgum   
po gilu,a tak na serio to myślę że w środku tego czarnucha to skrywa się dobry człowiek.

Offline

 

#2 2007-05-01 21:48:14

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: indywidua

Siema
  Ja to bym stworzył galerie nietypowych pracowników, do nich zaliczył bym też posiesznych głupków.

Taka moja propozycja, by dodawać do tej listy dziwadła AD, ale raczej pod humorystycznym kątem.

Spróbuję tą listę rozpocząć

 

Pod jednym warunkiem jeśli taka osoba wyrazi na to zgode >>bo to będzie naśmiewanie się z kogoś za jego plecami >>>i nie masz pewności że to go nie urazi>>> nie wiem czy chcialbys uslyszeć jutro od wszystkich kolegów że ktoś przedstawil cię w takim świetle jak ty dzisiaj G . bez wzgledu jak sie zachowuje i co o nim myslimy   
                     
           NARA

Offline

 

#3 2007-05-02 14:45:50

pomidor

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-05-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: indywidua

Witam

Właściwie to się zgadzam na ten warunek, ale raczej mało kto by się zgodził na to, po za tym wtedy ta zasłona prywatności była by trochę uchylona. Mam na myśli to, że raczej trzeba by zapytać osobiście taką osobę, bo niekoniecznie musi odwiedzać forum. Więc ,jeżeli większość przychyli się do twojej argumentacji to ja się nie będę upierał przy swoim. Albo wszystko albo nic.

Offline

 

#4 2007-05-03 08:17:45

VINCENT

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 35
Punktów :   

Re: indywidua

bos napisał:

Pod jednym warunkiem jeśli taka osoba wyrazi na to zgode >>bo to będzie naśmiewanie się z kogoś za jego plecami >>>i nie masz pewności że to go nie urazi>>> nie wiem czy chcialbys uslyszeć jutro od wszystkich kolegów że ktoś przedstawil cię w takim świetle jak ty dzisiaj G . bez wzgledu jak sie zachowuje i co o nim myslimy   
                     
           NARA

Dużo osób już zostało nazwanych co najmniej głupkami i wątpię czy wyrazili na to zgodę.

Myślę więc że nic się specjalnie nie stanie jeśli dalej tak będzie, jest to jakaś metoda

odreagowania stresu i fajnie jest napisac że taki to a taki to głopi h.j i debil

nara

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora