#16 2007-04-04 16:54:08

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

Witam
Z tej strony Walentynowicz................itd  i  tp..............................  warto zxobaczyć i poczytać co w trawie piszczy tylko z tego co ja tutaj widzę to narazie 50% tych postów i tematów to wiadomości wyssane z palca.

Pozdrawiamy
Byli pracownicy AD STACHURA       :piwo

A z tego co ja widze to to troszkę mniej jak 50% nie zapominaj że my tu pracujemy, a ty uciekłeś z tego jak piszesz dobrego zakladu więc wydaje mi się że na temat jak się tu prac. my wiemy lepiej. (zgoda że w niektórych postach autorom chyba się lejce popieprzyły i nie pamiętają po co ADMINISTRATOR to forum założył [do nich> przeczytajcie pierwsze jego posty może pomyślicie] piszą jak sprejem po murze byle co i byle gdzie ) Piszesz że to ty masz jaja a oni nie, człowieku oni też być może nawet większe  zdecydowali się na dalszą prace w tych ciężkich warunkach ,za guwniane pieniądze i próbują coś tu zmienić !!! , a może mają rodziny na utrzymaniu , kredyty itd. może boją się zmian >>>> nie nam ich osądzać . Ale możesz zrobić coś dobrego załatw im prace tam u siebie w tym lepszejszym zakładzie ,>no co  nie dasz rady ! >>  słyszałem już to kilka razy w życiu u mnie jest lepiej przenieś się nie pożałujesz >>>>>>>>a po wszystkim ja ktoś uwierzył i się przeniusł >>>na początku było lepiej , teraz się popieprzyło >>a na końcu  ja sam się zwalniam już nie wyrabiam !!!!!  Wymieniłeś całą serię inicjałów >>>Tomek M,Wojtek F,Rafał W,Rafał W,Karol W,Paweł W,Przemek M) trzymamy się bardzo dobrze w firmie JC AUTO i jesteśmy zadowoleni.>>>ja mogę też tak napisać  >> i na końcu dodać skończyło im się bezrobocie i szukają nadal pracy !!!

                                                                                             NARA

Offline

 

#17 2007-04-04 16:56:48

Wieczny Wydający

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

I wszystko jasne ten nieufny to jakis AGENT, pewnie kiero Góra tak jak myslalem. Tez pozdrawiam chlopakow z JC szczegolnie dobrego koleszke Wojtka F.

Offline

 

#18 2007-04-04 19:04:49

pomocnikmagazyniera

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 32
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

walentyna przypomne ci ze gdyby nie twoj brat to napewno bys niepracowal w w jc a w ad nie byl bys sprawdzajacym wiec nie gadaj ze masz jaja bo zmieniles prace tylko podziekuj bratu ze po raz kolejny zalatwia cos za Ciebie,

P.S. pamietam jak walentyna jako sprawdzajacy nie potrafil odroznic tloczka hamulcowego od tloka cylinda, zaraz sie bedzie wyperial pewnie ale bylo na to kilku swiadkow Pozdrawiam

Offline

 

#19 2007-04-04 21:17:33

JC AUTO

Juz troche umiem pisać:)

Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

A może by tak po Swiętach na piwko gdzieś wyskoczyć i powspominać o tłoczkach hamulcowych????
Co do wypowiedzi "bos-a".....
Człowieku,nie wiem kim jesteś i o co ci chodzi w tym co piszesz ale powiem ci tak.......Ja tez mam rodzinę(żona + córa).Zona niepracuje,wynajmujemy mieszkanie a ja sam zasuwam na to wszystko i mogę śmiało powiedzieć,że mam "jaja".Po drugie...Co byś zrobił albo co z Tobą zrobiło by kierownictwo jakby wiedziało,że Twój brat,przedstawiciel handlowy złożył wypowiedzenie i przeszedł do konkurencji???Nawet gdybyś był najlepszy w robocie miałbyś przej....... i czekałbyś tylko na to ,aż ktoś wręczy Ci wypowiedzenie (wiadomo dlaczego).Mój brat sam przyszedł do mnie i powiedział mi o wszystkim wcześniej i zaproponował mi zmianę pracy bo wiedział,że zostając z Wami moja sytuacja byłaby niezaciekawa.On dobrze wiedział jak wygląda moja sytuacja rodzinna i że potem niebyłoby dla mnie miejsca w JC.Dlatego nie brat załatwił mi pracę tylko była to można powiedzieć pomoc rodzinna.Po trzecie..nie pisz bzdur,że gdyby nie mój brat to niebyłbym sprawdzającym.Jeżeli sa tu jacyś kiero na forum to niech wypowiedzą się w tym temacie.Sam doszedłem do tego swoją pracą a nie układami tak jak inni....

Kończąc napiszę tylko,że zdecydowałem się odwiedzić to forum ponieważ chciałem uciąć te ploty,że mnie,mojego brata lub kogokolwiek zwolniono z JC.Jesteśmy i zamierzamy być dalej pracownikami JC AUTO.

Pozdrwoienia dla Wszystkich na magazynie.Trzymajcie się słodko.

Offline

 

#20 2007-04-04 22:35:36

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

W swojej wypowiedzi odniosłem się tylko do twoich 50 % >>>nie mnie cie osądzać  zrobiłeś co chciałeś trafiła ci się szansa >>KTO BY TAKIEJ NIE WYKOZYSTAŁ BYŁBY GŁUPI>> rodzina ma sie czymać razem      >>>
POM MAG. CZY TY WSZYSTKO WIEDZIAŁEŚ OD POCZĄTKU pewnie jesteś nie zastąpiony na stanowisku może jeszcze kiedyś zobaczymytacy też tu pracowali !!!>kiedyś.!!
PRZECZYTAJCIE PIERWSZE POSTY JAKIE NAPISAŁ DO NAS >ADMINISTRATOR>>>
otwórzcie wkońcu oczy nie napiep..... na siebie nie oto wtym chodzi >>> ADMIN> przypomnij po co jest to FORUM.CHYBA PO TO ŻEBY ZNALEŚĆ JAKIEŚ ROZWIĄZANIE W TEJ SYT. W JAKIEJ SIĘ ZNALEŻLISMY SIĘ!!!

                                                                  NARA

Offline

 

#21 2007-04-05 08:17:46

Kabuto

Administrator

8767258
Zarejestrowany: 2006-11-29
Posty: 81
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

Witam,
Faktycznie nie o to chodzi na tym forum żeby kłócić sie ze sobą i wypominać błędy nie po to zostało stworzone.
Do pana "nieufnego" może by się wytłumaczył skąd wogóle wziął taki informacje i przyznał kim naprawde jest
chociaż wątpie w jego szczerość....


Być kimś będąc jednocześnie sobą...
                                                     ...albo pić od rana wyborową...

Offline

 

#22 2007-04-05 08:23:21

Kabuto

Administrator

8767258
Zarejestrowany: 2006-11-29
Posty: 81
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

aha witam kolegów z JCAUTO:)
Rozmawiałem ostatnio przez gg z kolegą z dębicy mówił że nie wiedzieli że u nas jest tak żle i wszyscy tam z ciekawością śledzą naszse forum i słyszał że u chłopaków z dakolu tez nie jest kolorowo, niestety nie miałem czasu żeby dłużej z nim porozmawiać ale może jeszcze dzisiaj pogadamy na gg.

pozdro


Być kimś będąc jednocześnie sobą...
                                                     ...albo pić od rana wyborową...

Offline

 

#23 2007-04-05 11:55:27

pomocnikmagazyniera

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 32
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

macie racje, nie chodzi tu o klotnie.
Do bos-a:
  masz racje, nie jestem nie zastapiony, nie mialem zamiaru w sumie na nikogo naskakiwac, no moze troche bo nie spodobala mi sie wypowiedz walentynowicza o tym ze ma jaja a my nie.ale prawda jest taka ze on w tym czasie nie powienien zostac sprawdzajacym, byli wtedy ludzie ktorzy naprawde mieli pojecie o czesciach a nie zostali, i nie uwierze ze to dlatego ze sie staral bo wydajnosci mial marne itp. zreszta nadal tak jest ze na sprawdzaniu jest kilka osob co pracauja to 3-4 lata i nie potrafia odroznic lewego wachacza od prawego, rozpoznac progu do malucha czy tlumika do lublina (tego wielkiego walaca ) wiec na jakies podstawie zostali sprawdzajacymi ????? nie mowie ze wszyscy bo wiekszosc sie jednak zna, ale jest te kilka osob co nie powinno byc na tym stanowisku jesli by brac pod uwage ich umiejetnosci.nie mam o to pretensji do tych osob tylko do kierownikow, bo to oni wybieraja ludzi na sprawdzanie wedlug swoich dziwnych ocen. To tyle ode mnie. Pozdarwiam

Offline

 

#24 2007-04-05 19:12:46

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

CIESZĘ SIĘ ŻE WSZYSTKO SIĘ WYJAŚNIŁO odrazu  innaczej czyta się te posty
chłopaki czy widzicie to ogłoszenie z samej góry ekranu (Jesli ktoś posiada ..........................)
macie sprzęt dzięki temu można odsłonić więcej tajemnic tak skutecznie skrywanych przez szefów myślcie 

                                                                       

pom.mag >>> co się dziwisz życie jest niesprawiedliwe, było i będzie >>może się nie kłaniałeś tak nisko jak im się podoba >>> napisz jak powinna wygłądać droga awansu, kto powinien a kto nie awansować oni to czytają  może pomoże a może nie ale napewno ci ulży taka opinia też się tu przyda 
                                                                                                NARA

Offline

 

#25 2007-04-05 21:18:03

ADHD

Leon Zawodowiec

9094427
Zarejestrowany: 2007-02-24
Posty: 10
Punktów :   -2 

Re: LIST do zarządu...

pomocnikmagazyniera napisał:

macie racje, nie chodzi tu o klotnie.
Do bos-a:
  masz racje, nie jestem nie zastapiony, nie mialem zamiaru w sumie na nikogo naskakiwac, no moze troche bo nie spodobala mi sie wypowiedz walentynowicza o tym ze ma jaja a my nie.ale prawda jest taka ze on w tym czasie nie powienien zostac sprawdzajacym, byli wtedy ludzie ktorzy naprawde mieli pojecie o czesciach a nie zostali, i nie uwierze ze to dlatego ze sie staral bo wydajnosci mial marne itp. zreszta nadal tak jest ze na sprawdzaniu jest kilka osob co pracauja to 3-4 lata i nie potrafia odroznic lewego wachacza od prawego, rozpoznac progu do malucha czy tlumika do lublina (tego wielkiego walaca ) wiec na jakies podstawie zostali sprawdzajacymi ????? nie mowie ze wszyscy bo wiekszosc sie jednak zna, ale jest te kilka osob co nie powinno byc na tym stanowisku jesli by brac pod uwage ich umiejetnosci.nie mam o to pretensji do tych osob tylko do kierownikow, bo to oni wybieraja ludzi na sprawdzanie wedlug swoich dziwnych ocen. To tyle ode mnie. Pozdarwiam

Jak to kiedyś pan F.Stachura powiedział "nawet małpa sobie poradzi na magazynie, jak ją nauczysz czytać i liczyć do 10-ciu". Więc myślę, że niema znaczenia kto jak długo pracuje na magazynie, sprawdzającym zostaje zawsze koleś najbliższy kierownikowi danej zmiany. Wcale niemusisz się znać na towarze wystarczy,że dobrze zapierdzielasz, lub liżesz d... kierowi.
Pozdro dla chłopaków z JC - Walentyna trzymaj się brata

Offline

 

#26 2007-04-08 03:21:45

JC AUTO

Juz troche umiem pisać:)

Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

Kabuto napisał:

aha witam kolegów z JCAUTO:)
Rozmawiałem ostatnio przez gg z kolegą z dębicy mówił że nie wiedzieli że u nas jest tak żle i wszyscy tam z ciekawością śledzą naszse forum i słyszał że u chłopaków z dakolu tez nie jest kolorowo, niestety nie miałem czasu żeby dłużej z nim porozmawiać ale może jeszcze dzisiaj pogadamy na gg.

pozdro

http://e-numizmatyka.pl/phpBB2/img/682743.jpg


My też sledzimy.....Powodzonka

Offline

 

#27 2007-05-31 01:33:26

HaYaBuza

Juz troche umiem pisać:)

Zarejestrowany: 2007-05-31
Posty: 4
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

Rany Boskie , panowie   fajnie ze trafiłem  na   to  forum .   JC  cały szacuneczek dla JC  fajnie ze  wam tez sie udało wyciagnac od Stachury bo ta   firma według mnie jest porównywalna   do  Biedronki , oczywiscie nie obrazajac  nikogo z pracowników . Razczej chciałbym obrazic tu wasze kierownictwo  Kazka , darka <góreckiego>  , grzegorza i jakałe darka ,   Dałem sie im poznac przed laty ,  .   Zrozumcie troche ze oni  wami tyraja zeby miec  kase . Andrzej S, płaci im  przecierz premie za  Wasze wyróbki . Jestem tu pierwszy  raz  ale mam  nadzieje ze  bede miał z  wami troszke tematów .  Pracowałem tam na magazynie  dosc długo , wiec pamietam bardzo duzo  ludzi i  fajnie was na  zdjeciach widziec    Pozdro dla tego łysego na zdjeci  VW Jetta Sports  pamietliwy    no i Lanosik  haha ,    zycze wam pracownikom powodzenia i silnych nerwów - oczywiscie  do  zobaczonaka !!!!!!!!!!

Offline

 

#28 2007-06-12 23:36:04

religaa

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-06-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

Nie zgadzam sie z tym, kłamiecie i jesteście nieuczciwi, ja nie narzekam na prace w ad wiec myślę że wam również nie jest źle. Zacznijcie przykładać się do powierzonych obowiązków a zostaniecie docenieni przez zarząd.

Offline

 

#29 2007-06-30 22:21:52

VINCENT

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 35
Punktów :   

Re: LIST do zarządu...

z tym że nie do końca.nara

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wielka-plyta.pl części transport ziemi Piła skup złomu Piła materace koło