#1 2007-06-28 18:58:23

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

KORZEŃ

 
PANOWIE

NIE PODOBA MI SIĘ  TO !!!!!!!!!!!!,                  myślę o zajściu jakie miało  miejsce na jadalni a mianowicie o tym agresywnym napadzie na PANA KORZENIA koledzy         musicie sobie zdać sprawe z tego że PAN STANISŁAW jest osobą starszą ma dwa razy tyle lat co my , jak już kiedyś pisałem jest ojcem , dziadkiem przepracował całe swoje życie , jest już osobą zchorowaną  pracuje bo pewnie nie jest to jego wybór ale potrzeba > bo takie są czasy sami wiecie .  Zdaje sobie sprawę z tego że on jest taki jaki jest ale tacy właśnie są   ( bywają ) ludzie w jego wieku   >>>NO ALE  I MY MOŻE KIEDYŚ TACY BĘDZIEMY !!!

I JESZCZE JEDNO CZY NIE ZASTANAWIACIE SIĘ NAD TYM ŻE TAK JAK POSTĘPUJECIE Z PANEM STANISŁAWEM KTOŚ POSTĘPUJE  W INNYM ZAKŁADZIE >>CZY PODOBNYCH OKOLICZNOŚCIACH Z WASZYM RODZICEM ?

    CHCIELIBYŚCIE TEGO  ???
                                                       

                          PROSZĘ WAS ODPUŚCIE MU


                                                                   NARA

Offline

 

#2 2007-07-09 00:38:17

zorro_007

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-07-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: KORZEŃ

nie tylko panu Korzeniowi powinno się odpuścić ale wielu innym ludziom w naszej firmie.zgadzam się w zupełności .Brak szacunku jaki sobie okazujemy na co dzień skutkuje tym że sami nie jesteśmy szanowani przez naszych przełożonych .mają nas za nic bo sami siebie mamy za nic.więc do dzieła ludzie zniszczmy się na wzajem bo po to przecież się urodziliśmy.Nic tylko nam pogratulować głupoty której z wiekiem nabywamy zamiast się pozbywać.to tyle o de mnie.reszta należy już do was.szacunek dla LEONA za opinie

Offline

 

#3 2007-07-09 17:13:39

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: KORZEŃ


Dzięki myślałem że już nikt mnie nie popiera w walce z tym ubliżaniem innym " słabszym "
Mądrze piszesz "zorro 007 " a może ty masz pomysł jak zmienić i zagospodarować nasze forum.

                           
Tam na górze jest pytanie
Co chcielibyscie zmienic na forum???  > masz pomysł   ??

                                                                          NARA

Offline

 

#4 2007-07-09 21:01:51

Grabarz

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: KORZEŃ

A czy nikt nie zauważył że często to właśnie Dziadek Korzeń prowokuje tego typu sytuacje? Nikogo nie bronię bo wszystko ma swoje granice ale należy też spojrzeć na to od tej strony. I gdyby bardzo mu to przeszkadzało to coś by z tym zrobił. I jakoś nigdy nie zauważyłem żeby ktoś stanął w jego obronie - zwykle takim sytuacjom towarzyszyło ogólne rozbawienie. Tak więc sorry chłopaki ale darujcie sobie taką formę obrony słabszych. Jeśli już chcecie coś zrobić to róbcie to na magazynie a nie na forum gdzie mało kto to zobaczy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora