#1 2007-07-25 15:48:04

pomocnikm

Juz troche umiem pisać:)

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 4
Punktów :   

Pracownicy

W tej firmir nie ma chyba normalnych ludzi , albo debile i konfidenci jak Myśliwiec czy Okrutny albo ci co uważają że wszystko im wolno bo są sprawdzającymi.Nie rozumiem takich ludzi.

Offline

 

#2 2007-07-25 16:51:11

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: Pracownicy

pomocnikm napisał:

W tej firmir nie ma chyba normalnych ludzi , albo debile i konfidenci jak Myśliwiec czy Okrutny albo ci co uważają że wszystko im wolno bo są sprawdzającymi.Nie rozumiem takich ludzi.

                         
             
     NAPISZ COŚ   WIĘCEJ   WSZYSCY CHCĄ WIEDZIEĆ CO SIĘ STAŁO    ??????????????????   
                                                                         NARA

Offline

 

#3 2007-07-29 13:15:48

pomocnikm

Juz troche umiem pisać:)

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pracownicy

Nic się nie stało,choć jestem nowy to wydaje mi się że tacy ludzie o których napisałem powinni wylądować w wariatkowie a nie pracować,np Myśliwiec rozmawia normalnie z komś a dokogoś innego obmawia cię, bardzo wielu mówiło mi o tym.

Offline

 

#4 2007-07-29 14:54:33

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: Pracownicy

pomocnikm napisał:

Nic się nie stało,choć jestem nowy to wydaje mi się że tacy........................................................



Jesteście dorośli a przynajmniej za takich chcecie być uważani >>>Myśliwiec zachowuje się jak BABA
nie zadawaj się z tym człowiekiem , nie siadaj nawet z nim dostołu , nie ......( poprostu powiedz mu o co masz do niego pretęsje i myśle że to wystarczy jeśli ma choć trochę godności powinien umieć się zachować )
 
                                                                   NARA


PS
  Tu pracuje wielu               "normalnuch"          innaczej !!!
                                                                 NARA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora