#31 2007-05-08 14:05:32

BYLY-PRACOWNIK

Bywam tu czasem

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: SONDA DYSPOZYTOR:)

nie podawajcie sie !! , moze dobrym wyjsciem byłoby przekazanie sprawy do jakiejs gazety albo telewizji , mam dojscie do TVN oni lubia takie "nowinki" !! jak bedziecie chcieli to dajcie info na pw , pomoge

Offline

 

#32 2007-05-08 19:14:00

VINCENT

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 35
Punktów :   

Re: SONDA DYSPOZYTOR:)

Chcą nas zastraszyć skur.....y!!!Ilu jeszcze mogą zwolnic ?!Na ilu ich stać? Sami będą

zapierd...ć. bo jak przyjmują do pracy to gości bez pojęcia i znajomosci tematu!!!

Wiecie pewnie że wieszaja ogłoszenia o pracy na słupach!! DNO!Zeszli na psy.Trzymac się chłopaki ,    nara

Offline

 

#33 2007-05-08 19:36:49

Wieczny Wydający

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: SONDA DYSPOZYTOR:)

nie podali powodu jak zwykle

Offline

 

#34 2007-05-08 23:11:08

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: SONDA DYSPOZYTOR:)

To wszystko ch ..j martwi mnie to że nikt  ale to nikt nie ujoł się za ludżmi zwalnianymi >z kąd wezmą ? co dzień przyjmują sie nowi a teraz maturty za parę dni  bedą przychodzic na praktyki ONI TO WIEDZĄ    I DLA TEG PIERD....Ą    NAS   TO MUSIAŁO BY BYĆ OGULNIE OD WSZYSTKICH
Komorowi  to pier....   ,oni mają dobrze <<<  kierowcy to pier....   oni mają dobrze<<<<,  dzial  sprzedaży to pier......  też ma dobrze ,,,,,, OGULNIE WSZYSCY TO PIER.....  !!!!!!           BYLY-PRACOWNIK   
daj namiar na ten link            VINCENT   zcinaj te słupy jak braknie słupówto więcej nic nie powieszą     ja jestem zalamany   
                                                 nara

Offline

 

#35 2007-05-09 00:41:02

JIMMYAD

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-05-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: SONDA DYSPOZYTOR:)

SIEMANO WSZYSTKIM POZDRO DLA KABUTO DOBRY POMYSł Z TYM FORUM.
JEST JESZCZE 1 DYSPOZYTOR GRZESIEK S MOżE COś NA JEGO TEMAT?

Offline

 

#36 2007-05-09 09:35:09

VINCENT

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 35
Punktów :   

Re: SONDA DYSPOZYTOR:)

bos chetnie bym sciął wszystkie słupy ale wtedy wieszali by na przystankach autobusowych

tramwajowych itp. a rozwalać przystanki ? nieuchodzi!

Wkur..a mnie to wszystko ! ale wygramy!!!

Offline

 

#37 2007-05-14 19:06:49

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: SONDA DYSPOZYTOR:)

     dębica - Dzisiaj 12:04:08 - [ 2 ChatBox Postów ]
I jak, dostaliscie podwyzki??       

Widzę że nikt nie zabral głosu wtej sprawie , a przecież wszyscy chcieli by wiedzieć STRAJK czy jak to tam nazywacie owszem wygraliśmy  ale czego się można było spodziewać posypały się głowy za to zwolniono 7 a mówi się że 9 poprostu nie wiem.
podwyżki wygłądają tak     po 12 mc--150 zł>>po 24 mc--200>250 zł. >>po 3 latach stażu 300 zł
to nie wszystko>>>urlop nawet 1 dniowy nie pozbawia cię premi jeśli zapiszeszsię na niego mc. wcześniej
i jeszcze kilka mniej lub więcej ważnych dla nas zmian .
SZKODA CHŁOPAKOW ZWOLNIONYCH     
                                                    NARA

Offline

 

#38 2007-05-17 18:01:32

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: SONDA DYSPOZYTOR:)

Polakom Gratulujemy... PODWYŻEK:)       



Podziękował nie wiem  komu ale dzięki



No i jak Panowie wygląda na to że wszystko wraca do normy pieniądze będą takie czy inne , duże czy male zdania są podzielone ale tak to już jest , gdzie dwóch chłopow tam trzy zdania wydaje mi się że i tak dużo osiągneliśmy mogliśmy nic nie dostać i co wtedy SZKODA TYCH CO ZAPŁACILI NAJWYŻSZĄ CENĘ  chociaż wydaje mi się że dadzą sobie rady , znajdą jakąś prace może nawet lepszą

I co teraz > teraz jak wiecie SZEFOSTWO organizuje nam na otarcie łez (to tym co dalej płaczą)
na zaciśnięcie więzów przyjażni ( to tym co wogule nie płakali)  WYCIECZKĘ >>    NO I JEDZIEMY a co szykować się !!

będziemy mieć rżnięcie z babą (miejscową)>>
jedzenia i PICIA  (ile kto da rade)   
i strzelanie z łuku lub z KBKS u do teściowej   >>>(szefa) czy jakiejś tam miejscowej
przegramy mecz z miejscowymi  tz. (rozegramy)   

Powinno być ok o  ile kto     wytrzyma do końca !!

                                                               NARA



Offline

 

#39 2007-05-17 19:52:29

marvyn

Prawie stały bywalec

Zarejestrowany: 2007-04-17
Posty: 8
Punktów :   

Re: SONDA DYSPOZYTOR:)

bos napisał:

Polakom Gratulujemy... PODWYŻEK:)       



Podziękował nie wiem  komu ale dzięki



No i jak Panowie wygląda na to że wszystko wraca do normy pieniądze będą takie czy inne , duże czy male zdania są podzielone ale tak to już jest , gdzie dwóch chłopow tam trzy zdania wydaje mi się że i tak dużo osiągneliśmy mogliśmy nic nie dostać i co wtedy SZKODA TYCH CO ZAPŁACILI NAJWYŻSZĄ CENĘ  chociaż wydaje mi się że dadzą sobie rady , znajdą jakąś prace może nawet lepszą

I co teraz > teraz jak wiecie SZEFOSTWO organizuje nam na otarcie łez (to tym co dalej płaczą)
na zaciśnięcie więzów przyjażni ( to tym co wogule nie płakali)  WYCIECZKĘ >>    NO I JEDZIEMY a co szykować się !!

będziemy mieć rżnięcie z babą (miejscową)>>
jedzenia i PICIA  (ile kto da rade)   
i strzelanie z łuku lub z KBKS u do teściowej   >>>(szefa) czy jakiejś tam miejscowej
przegramy mecz z miejscowymi  tz. (rozegramy)   

Powinno być ok o  ile kto     wytrzyma do końca !!


bos, daj tym "co zaplacili najwyzsza cene" jesc, a takze ich rodzinom, a nie ciesz sie, ze wypijesz sikacza, ktorego jeszcze nie ma.   po....ncu

                                                               NARA



Offline

 

#40 2007-05-17 22:32:54

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: SONDA DYSPOZYTOR:)

2007-04-30 13:11:55
marvyn
nareszcie
no kabutovskrecikvswozkowy to juz powolny koniec twoich meczarni z forum-po prostu daj sobie spokoj bo jak widzisz ludziom sie to przejadlo.

                      MYŚLAŁEŚ ŻE COŚ WIESZ

2007-04-30 22:56:01
marvyn
synu to idz sadz cebule bo do tego byles stworzony

                         DAWAŁEŚ DOBRE RADY

Dzisiaj 19:52:29
marvyn
bos, daj tym "co zaplacili najwyzsza cene" jesc, a takze ich rodzinom, a nie ciesz sie, ze wypijesz sikacza, ktorego jeszcze nie ma.   po....ncu 

                         
[size=10]Jeśli reprezentujesz kierownictwo a myślę że tak jest to ty właśnie powinieneś nakarmić ich rodziny
bo dzieki twoim decyzja oni nie mają pracy , nie czujesz się winny ?????
i to ty pojedziesz na tę impreze którą AD organizuje bo taki czlowiek jak ty nie odmówi sobie okazji włażenia
prezesowi do D......... nawet bez wazeliny.
[/size]
                                 
                                                  NARA

Ostatnio edytowany przez bos (2007-05-17 22:33:54)

Offline

 

#41 2007-05-19 20:03:51

VINCENT

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 35
Punktów :   

Re: SONDA DYSPOZYTOR:)

Brawo bos zgadzam się z tym co napisaleś o marvinie .Też myśle że to kiero bo

kto inny by tak gadał .Ja na imprezke sie nie wybieram ,chyba że byłbym pewny że
zagram przeciwko kierownictwu (ma grać norbi)... .

Offline

 

#42 2007-06-01 21:40:53

Grabarz

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-06-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: SONDA DYSPOZYTOR:)

Na temat dyspozytorów: Najlepszy był Kojot, dopóki nie awansował. Znaczy się dalej jest tylko nie jest dyspozytorem Filuś jest spoko. O Alku "Policjancie" lepiej nie pisać bo szkoda sobie psuć nerwy. A nasz nowy dyspozytor to całkiem pocieszne stworzenie Życzę mu jak najlepiej.

Ostatnio edytowany przez Grabarz (2007-06-01 21:44:07)

Offline

 

#43 2007-12-25 23:43:59

Jaran

Prawie stały bywalec

Zarejestrowany: 2007-12-25
Posty: 7
Punktów :   

Re: SONDA DYSPOZYTOR:)

jako byly pracownik moge sie dobrze wyrazic o dyspozytorach bo z zadnym nie mialem starc i do zadnego nie czulem nienawisci... kojot i filos to moja stara paka z wydawania, pakowania i sprawdzania, z kojotem mialem okazje zchlac sie w garazu cerekwickiego, z filkiem pogawedzic o kompach i innych pierdolach miedzy regalami, a kozika mniej znalem zadupcal jak kazdy z was na wydawkach, ale umial sie dobrze odezwac jak sie go o cos zapytalem. Wiec ogolnie pewnie gówno mam do powiedzenia jako, ze juz nie naleze do bandy ad. Podobaja mi sie wasze opinie te złe i dobre bo w zasadzie cos w nich tez prawdy jest.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wielka-plyta.pl części transport ziemi Piła skup złomu Piła materace koło