#1 2007-08-17 16:14:02

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

JEST NAS JUŻ PONAD STU >> 101 :-)

      
JEST NAS JUŻ PONAD 100 TO DUŻO ?

Z JEDNEJ STRONY TO DUŻO , ale ilu   odważyło się zabrać głos na tym forum , w czasach niepewności na wiosnę pisywało tu    [ NO KABUTO > ILU ? ]     są jakieś statystiki czy ich nie ma .Czasem ktoś coś napisze i teraz ALE NIEWIELU JEST TYCH CO PISZĄ CZEMU MACIE CO PISAĆ >>DUŻO GADACIE W "ad" BOICIE SIĘ ?    NIE ! NIE UMIECIE ?    NIE! MACIE TO GDZIEŚ ?    NIE !  TRZEBA WAM NASTĄPIĆ NA ODCISK , WTEDY POTRAFICIE
     
Z TĄD TEN PRZEWROTNY TYTUŁ "KIJ W MROWISKO" TO PO TO ŻEBY WAS RUSZYĆ I TROCHĘ SIĘ UDAŁO
ZACZELIŚCIE  SIĘ WYPOWIADAĆ >>CHOCIEŻ WYDAJE MI SIĘ ŻE  >>KŁUCIĆ ZE MNĄ , MOŻE SIĘ MYLĘ


 
Był okres gdzie nikt nic nie pisał  ale to była krótka chwilka , nie warto wspominać .
Jedno jest pewne CZYTANI BYLIŚMY CIĄGLE , WIEM BO MÓWIŁO SIĘ O TYCH POŚCIKACH NA KOMORACH
RAZ DOBRZE , INNYM ZNOWU ŻLE W ZALEŻNOŚCI OKIM I OCZYM SIĘ PISAŁO

 

PANOWIE JESTEŚMY TU WSZYSCY tz. PRZEDSTAWICIELE WSZYSTKICH ZAWODÓW W "AD" WIĘC MUSIMY DOJŚĆ DO POROZUMIENIA JAK PRACOWAĆ , JAK POMAGAĆ SOBIE NAWZAJEM , JAK DBAĆ O NASZE PRZECIEŻ STANOWISKA PRACY

 

SKOŃCZMY Z TYM UJADANIEM JEDNI NA DRUGICH WYPOWIEDZCIE SIĘ CZEGO OCZEKUJECIE >>KOMOROWI OD WYDAJĄCYCH   >>WYDAJĄCY OD KOMOROWYCH

 

  I ZACZNIEMY TO WPROWADZAĆ W ŻYCIE ZANIM KIEROWNICTWO ZACZNIE NAM UKŁADAĆ ŻYCIE PO SWOJEMU  , BO WYDAJE MI SIĘ ŻE PRĘDZEJ CZY PÓŻNIEJ ONI WEZMĄ SPRAWY W SWOJE RĘCE A WTEDY TO NAM SIĘ MOŻE NIE SPODOBAĆ .


 
PISZCIE  >>>NIECH KOMOROWI ,ZROBIĄ >>>ZACZNĄ......................
                         NIECH WYDAJĄCY ZROBIĄ >>>WEZMĄ .................

Na początek może to wystarczy ...................przemyślcie to .       

              NARA

Offline

 

#2 2007-08-22 22:40:11

BYLY-PRACOWNIK

Bywam tu czasem

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 5
Punktów :   

Re: JEST NAS JUŻ PONAD STU >> 101 :-)

moim zdaniem zwiazki zawodowe sa jednynym rozwiazaniwm ,  szczagóly na PW

Offline

 

#3 2007-08-23 11:44:11

pomocnikmagazyniera

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 32
Punktów :   

Re: JEST NAS JUŻ PONAD STU >> 101 :-)

Zgadzam sie z przedmowca, wiele by to zmienilo, bylo by to zgodne z  kodeksem pracy, mozna by w ten spsob zapewnic sobie godziwe warunki pracy. z tym ze patrzac na zaloge magazynu ktora boi sie  postawic i powiedziec ze nie beda robic po 10 lub wiecej godz tylko zostaja na nadgodziny jak potulne baranki zadne zwiazki zawodowe nie powstana w tej firmie

Offline

 

#4 2007-08-23 21:47:03

Kabuto

Administrator

8767258
Zarejestrowany: 2006-11-29
Posty: 81
Punktów :   

Re: JEST NAS JUŻ PONAD STU >> 101 :-)

Witam po długiej nieobecności.

Jest nas ponad 100 zarejestowanych uzytkowników ale....
aż 38 statystów - nie napisali ani jednego postu.
21 osób napisało tylko jeden post
tylko 8 osób ma powyżej 10 postów

na wiosne to forum faktycznie ruszyło w tym czasie było najwięcej rejestracji oraz postów o dziwo:) było to zaraz po moim odejściu, i tak nie doczekałem się podwyrzki w tej firmie ale cóż nie żałuje:) wybaczcie ale jak sobie teraz pomyśle że musiał bym iść na nocke do pracy to... 

aha widziałem sie ostatnio z Panem Darkiem Górą pogadaliśmy chwilke już nie jak przełożony z pracownikiem:)

Pozdrawiam całą ekipe ADKraków życze powodzenia.

ps jak tam sklep pereza i biznes perfumeryjny;)

pozdro dla Połetka:)


Być kimś będąc jednocześnie sobą...
                                                     ...albo pić od rana wyborową...

Offline

 

#5 2014-01-03 11:07:59

farisPasban123-

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: JEST NAS JUŻ PONAD STU >> 101 :-)

Dziękuję bardzo za cenne informacje. to jest naprawdę pomocne. Zachowaj aktualizacji nami


faris

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora