#1 2007-07-13 23:31:01

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

WÓZKOWI



Wózkowi >   zaznaczam nie wszyscy ale mamy jednego co to wie wszystko każdemu umie dopiec siedzi
, pierdzi w fotel i broń boże nie wolno go budzić >nic , powtarzam nic nie robi nie dokłada towaru ,(płynów, kołpaków) BA ON nie wie gdzie są kołpaki , płyny , oleje  czy akumulatory nic  nie wie a ściślej to on nie chce nic wiedzieć bo za to mu NIE PŁACĄ>> TOWAR komorowym przez cały tydzień wystawiał tak jak on chciał a nie tak jak oni sobie tego życzyli na wszelkie uwagi odpowiadał (cytuje) Polska dla polaków , czarni do do piachu , debilu i wreszcie spier.....aj  <Jego złą robotę dało się odczuć na każdym kroku przez zatory na kom. !3 . nie możność zwiezienia towaru na  przykład na pilne czy wywiezienia z dołu tłumników >>górna rampa stale była zajęta >zajęte też były dojścia do komory 13 Z ze wszystkich stron

A PAN WÓZKOWY DALEJ WYSTAWIAŁ I  WYSTAWIAŁ NOWY TOWAR MIMO , MIMO ŻE NIKT GO O TO NIE PROSIŁ A WRĘCZ PRZECIWNIE nie reagował nawet na uwagi z góry że nie ma go kto odebrać .ON TO MIAŁ W D...E                

Panie wózkowy niech pan sobie zda sprawe z tego że nie my jesteśmy dla pana tylko pan dla nas
i pan ma robić tak jak my chcemy bo my wiemy co dla nas w danej chwili jest naj..NIE PAN
                             FACET PRZEMYŚL TO   

                                                TAK BYŁO????   CZY NIE ?
                                                       NARA

Offline

 

#2 2007-07-27 21:05:45

fihens

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: WÓZKOWI

a oo moze ci jeszcze pałe miał zrobić?

Offline

 

#3 2007-07-27 23:23:20

login

Bywam tu czasem

Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: WÓZKOWI

fihens napisał:

a oo moze ci jeszcze pałe miał zrobić?



Czytałem ten post o wózkowym i powiem ci że bos ma racje nic nie robisz i do niczego się nie nadajesz


Wiedziałem że w końcu się odezwiesz i
            byłem pewny że tak odpowiesz "BOSOWI"
                     bo na co innego cię stać
                              jak ani jeżdzić , ani rozkładać towaru , ani pewnie wysłowić się nie
                                      potrafisz poprawnie , ciekawy jestem
                                              czy to co proponujesz bosowi umiałbyś zrobić , ale myśle że chyba tak

   
                    BO PRZECIEŻ NA CZYMŚ SIĘ MUSISZ ZNAĆ         I COŚ MUSISZ LUBIĆ ROBIĆ      
                                        NO TO !!!!
                                                   hej

Offline

 

#4 2007-08-03 00:56:23

Wolf

Prawie stały bywalec

Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 8
Punktów :   

Re: WÓZKOWI

dobre a o ktorym wozkowym mowa??
bo tak robia prawie wszyscy... chodzi mi o towar

Offline

 

#5 2007-08-03 12:12:19

login

Bywam tu czasem

Zarejestrowany: 2007-07-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: WÓZKOWI

Wolf napisał:

dobre a o ktorym wozkowym mowa??
bo tak robia prawie wszyscy... chodzi mi o towar

Sprawa o którą pytasz miała miejsce dwa tygodnie temu (13-07)  a dzisiaj jak zapewne widzisz wszystko się zmieniło gość pracuje jak tylko umie najlepiej , zmienił się na piątke i nie ma co wracać do tej sprawy 


A CO DO RESZTY WÓZKOWYCH   (jest ich chyba razem trzech ) TO CHYBA SIĘ MYLISZ WIEDZĄ CO DO NICH NALEŻY I TO ROBIĄ 

                                                                        HEJ

Offline

 

#6 2014-04-14 15:08:02

modliszka15

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rehabilitacja na Mazurach noclegi Mikoszewo materace janpol fishingsuperstars kołdra amz