#1 2006-11-29 19:34:31

Kabuto

Administrator

8767258
Zarejestrowany: 2006-11-29
Posty: 81
Punktów :   

Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Co sądzicie na temat naszych kierowników??? tzn Co w nich wam przeszkadza co może być, co powinni zmienic itp???

WKRÓTCE SONDA KTÓRY Z KIEROWNIKÓW JEST NAJLEPSIEJSZY ALBO NAJGORSZY:)


Być kimś będąc jednocześnie sobą...
                                                     ...albo pić od rana wyborową...

Offline

 

#2 2006-12-19 16:44:21

zawiedzony

Bywam tu czasem

Zarejestrowany: 2006-12-19
Posty: 6
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

do bystrych to oni nie naleza

Offline

 

#3 2006-12-20 14:44:21

et

Juz troche umiem pisać:)

Zarejestrowany: 2006-12-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

wszystkich poza slusarem bym stad wyp......

Offline

 

#4 2007-01-03 09:02:24

zawiedzony

Bywam tu czasem

Zarejestrowany: 2006-12-19
Posty: 6
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

to nie sa kierownicy tylko lizydupy przy kierowniku to oni moze tylko stali nadaj sie tylko do łuskania grochu hehee

Offline

 

#5 2007-01-11 15:20:07

KOMOROWY

Juz troche umiem pisać:)

Zarejestrowany: 2007-01-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

MGE WYRAZIC SIE NA TEMAT KIEROWNICTWA MAGAZYNU!!!!
kier.ZAJAC-nic nie wie co sie dzieje na magazynie  nie ma pojecia czym i jak zarzadzac jedynie co mu wychodzi to serwisem dobrez zadzi:)
kier. D. Góra - jedyny ktory wie o co chodzi tak naprawde tam na magazynie wie jak zarzadzac i wie co do czego nalezy bez niego  kier. Zając by zginoł!!! wada jego to nie daje dojsc do slowa innym i zabardzo sie denerwoje ale mozna to wyczymac!!
psełdo kier. P. Halejcio - bezmyslny, kłamliwy  i podlizujacy sie kier. Zającowi w zeczywistosci jego funkcja wcale nei jest potrzebna bo i tak nie umie jej dobze spelniac PZ-y rozdaje wedlug tego kogo lubi a nie jak kto sie zna na danym towarze i jednym daje tyle ze  nie starczy im 2dni na zrobienie a innym daje na 1h np. swojemu bratu ktory tylko chodzi po magazynie i sie nasmiewa i  opowiada swoje nie sworzone bajki i opowiada co mu opowada brat w domu i ze jest nie do zwolnienia bo go zawsze Piotrek obroni!!!
kier. D.Ślusar - jeden z porzadniejszych osob na magazynie  umie wspołpracowac z załogą i zyc z nimi w zgodzie kto trafi na jego zmiane ten ma duze szczescie:P
kier. Kopec- nawet moze byc jedynie moze zmienic to w sobie zeby traktowal wszytkich tak samo a nietak jak dotychczas upatrzy sobie jedna ofiare i go meka!!!
a reszta nawet nawet ale PANOWIE trohe wyrozumilosci dla zalogi to nie ROBOTY!!! zacznijcie ich wkońcu traktowac jak ludzi przypomnijcie sobie jak za waszych czasow bylo i co robiliscie a nie tepcie ludzi  za cos za co wam sie nei oberwalo!!!!

Ostatnio edytowany przez KOMOROWY (2007-01-11 15:54:18)

Offline

 

#6 2007-02-19 19:13:04

Wąski

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-02-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Niby już nie jestem pracownikiem AD ale myśle że ogólnie kierownicy nie mają podejścia do pracowników...nie sztuką jest tłamscić, sztuką jest wyrobić sobie autorytet...bo to co oni robią to się mija z celem,gdyby byli normalnie to nie byłoby tego tematu...gdyby ja był kierem to chciałbym żeby była milsza atmosfera na magazynie a nie na zasadzie że jak idzie kiero po komorze to jest poploch...przecież kiero może mieć stosunki z pracownikiem na zasadzie kolezenstwa a tu jest akcja tego typu że kiero to Bóg a pracownik to przyslowiowy pies- chore !!!

Offline

 

#7 2007-02-21 19:45:42

Kabuto

Administrator

8767258
Zarejestrowany: 2006-11-29
Posty: 81
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Ja równierz wygłosze swoją opinie na temat poszczególnych Kierowników:

Kierownik Babiuch moim zdaniem jego mażeniem jest żeby wrócił Komunizm, myśli ku..a że jest w wojsku i może napierdalać na wszystkich jak mu sie podoba, jego zebrania przy piecu:) nic nie daja (nie mobilizują) wrecz przeciwnie co innego z kierownikiem kopciem z nim można w miare normalnie porozmawiac ale czesto sie zachowuje jak by miał cie w du..e. Kierownik Ślusar jest dowodem tego że można sa jeszcze normalni kierownicy nie uwarzający sie za bogów przy czym wszystko jest zrobione tak jak trzeba i na czas w przyjaznej atmosferze.
cdn



Nienawidze chamstwa a tego wśród kierowników jest bardzo dużo.

ps Zapraszamy kierowników do naszego forum:D


Być kimś będąc jednocześnie sobą...
                                                     ...albo pić od rana wyborową...

Offline

 

#8 2007-02-22 18:41:56

zawiedziony

Prawie stały bywalec

10500165
Zarejestrowany: 2007-02-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

PANOWIE-skoro już jestesmy przy kierach, to co sądzicie o tych z działu sprzedazy.Ci dopiero mają tupet.
wielkie zero poszanowania,tolerancji a sama blazenada i głupota.Bardzo niska inteligencja.

Offline

 

#9 2007-02-24 18:05:39

zawiedziony

Prawie stały bywalec

10500165
Zarejestrowany: 2007-02-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Chciałem powiedzieć że co poniektórzy kiere,powinni być wysłani na kurs kultury,bo z nią u nich jakoś na bakier jest,ale też nie przeginajmy pały, żeśmy wszyscy  tacy naj,bo do kur... nędzy,dużo wśród nas nierobów jest ja bym też popatrzył i z tej strony.Zauważyłem,że kiero mają dwie podstawowe opcje,albo skląć,zbesztać,przemielać przez maszynke od mięsa,albo cichaczem wypie... z pracy,to ja wole iść na to pierwsze bo mam rodzinę a rodzina u mnie na pierwszym miejscu.Przy czym nie dać się poniżać .Trzeba ich od nowa uczyć kultury.To się da zrobić.Co o tym myślicie????Podwyżki w firmie i kultura ,reszta obleci.

Offline

 

#10 2007-02-24 18:25:08

zawiedziony

Prawie stały bywalec

10500165
Zarejestrowany: 2007-02-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Chciałem dodać jeszcze wątek co do naszych kiero.Jeżeli chodzi o kiero Babiucha to mże i klnie jak się wpier.... ale nie puści pary na tego co go napier.... nie jest jeszcze taki zły .Panie kiero Babiuch jak pan poćwiczy swoje zachwanie,to nie będzie tak najgorzej,pozostali jak Ślusar Kopeć spoko jeszcze ob

lecą.Bardziej martwiłbym się o górną półkę,czyli Zająca i Górę,ci dopiero dają popis ale przed zarządem jak se kogoś upatrzą to nie ma bola żeby za jakiś czas nie wyleciał z firmy,Na nich trzeba uważać .

Offline

 

#11 2007-03-02 12:14:31

Wolf

Prawie stały bywalec

Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Brakuje mi tu jednego kierownika..... RYŚ

Offline

 

#12 2007-03-02 12:34:41

tsWISELKA

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

HAHAHAA za rysiem stoi jego mafia KPR (KULB PANA RYSIA) wiec jest nie do ruszenia  ahahahhaaa

Offline

 

#13 2007-03-02 22:10:28

avenger

Bywam tu czasem

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

witam alll
wiec tak to jakies nie porozumienie jebia za byle co ,musisz uwazac jak oni ida jak nawet zamienisz slowo z kolega to jest zle i krzywo patrza na nas ,ja pier........... traktuja nas jak smieci zero szacunku dla pracownikow

Offline

 

#14 2007-03-04 14:14:48

Blondyna

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Rys nie jest zly,lubi czasem pozartowac.

Offline

 

#15 2007-03-04 14:17:41

Blondyna

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Powinni zrobic palarnie,jak jej nie bedzie to sie ZWOLNIE,albo bede jarac GIBONY z kierownikami.Napewno sie zgodza tak jest w nowoczesnych firmach.a pan GORECKI mowi ze ta firma jest rozwojowa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rehabilitacja na Mazurach noclegi Mikoszewo materace janpol fishingsuperstars kołdra amz