#31 2007-03-16 23:31:24

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

pomocnikmagazyniera napisał:

kondi1977 napisał:

Dla mnie w porządalu kierownikiem jest ślusar!

przejdz do niego na zmiane a zmienisz zdanie

Też tak myśle  ale KONDI 1977 jest tu za krótko nie bardzo wie co pisze !!!!!!!!
Slusar z zimną krwią potrafdi podpie........ każdego.
Slusar nie panuje nad swoimi emocjami nie zdaje sobie sprawy że jego decyzje wten czy inny sposób krzywdzą ludzi.
MNIE MARTWI INNY TEMAT!!!!!!!!!!!!

                                  SŁYSZELIŚCIE
co na zebraniu powiedzał P. ZAJĄC cytat: średnia u nas jest 1300 zł jak się komu nie podoba może się zwolni !

Znaczy to dla mnie nic innego jak tylko to że P FRANEK napewno wie co się tu dzieje i jak CIEŻKO SIĘ TU ROBI i ZA JAKIE PIENIĄDZE jemu to jest OBOJĘTNE I na ręke on na tym zarabia PRZECIEŻ NAJWIĘCEJ P ZAJĄC nie pozwolił by sobie na takie dyrdymały>>
Myslę ża jeśli chcemy większych pieniędzy to powinniśmy jak naiszybciej zwiększyć tępo pracy cxi panowie co robią po  6 000 wydawek powinni zwiększyć swoje obroty do 12 000  >>
ci co idą na pilne niech bierą 2 wydawką na powrotną drogę >> żeby nie mieć pustych przelotów (za komuny to zdało egzamin na piątkę)Ręciści zarabiają mniej ale jak by ich potraktować batem już koło MAKDONALDA
magli by też zwiększyć swoje tempo a nie tylko nażekać .   

PANIE FRANCISZKU JAK SIĘ PAN W PORĘ NIE OBUDZI TO TO WSZYSTKO ROZNIESIE SIĘ PO CAŁYM KRAKOWIE I SAM Z NASZYMI (MAKDONALDEM) SZEFAMI BĘDZIE PAN TEN TOWAR PAKOWAŁ!!!!!!!!
                                                                                                         NARA

Offline

 

#32 2007-03-17 00:56:15

kondi1977

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-15
Posty: 10
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

ja mam do ciebie pomocniku magazyniera pytanie o co ci biega,gdyż nie spotkałem się z jakimkolwiek złym stosunkiem ślusara do mnie!

Offline

 

#33 2007-03-17 13:02:11

enriqe

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 11
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

pozdrowcie odemnie babiuszyne i kopeckiego

Offline

 

#34 2007-03-17 17:22:19

pomocnikmagazyniera

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 32
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

kondi1977 napisał:

ja mam do ciebie pomocniku magazyniera pytanie o co ci biega,gdyż nie spotkałem się z jakimkolwiek złym stosunkiem ślusara do mnie!

zacznijmy od tego ile  pracujesz ad ????

Offline

 

#35 2007-03-18 18:32:02

enriqe

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 11
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

jezeli tak pisze to chyba nie za dlugo.....

Offline

 

#36 2007-03-19 20:11:38

gil

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

skoro mowa juz o kierownikach dzialu sprzedarzy, to jest jeden kier o imieniu na A który podlizuje sie innym kier, grajac wszystkim kierowcom na nerwach.

Offline

 

#37 2007-03-19 21:20:11

VINCENT

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 35
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

znam tego pana  masz racje co do niego ale są gorsi

Offline

 

#38 2007-03-20 13:12:52

VINCENT

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 35
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

ciekawe ile też oni mają na ręke .. pewnie malo?

Offline

 

#39 2007-03-20 18:51:54

MAGAZYNIER

Prawie stały bywalec

Zarejestrowany: 2007-03-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

nie pracuje z kierownikami zmianowymi wiec nie moge sie za bardzo wypowiadac na ich temat ale Kazimierz Z Dariusz G Halejcio P Aleksander B i Dariusz P sa jak dla mnie ok dogaduje sie z kazdym z nich bez problemu  przykrości i powiem takze ze pracuje juz tutaj troche  nigdy nie bylo nieporozumien miedzy mna a w.w kierownictwem

troche nie spodobalo mi sie to co wczesniej bylo tutaj napisane mysle ze osoba ktora to pisala nie ma pojecia o pracy w tej firmie i jak dla mnie to ona powinna sie zwolnic bo przez takie osoby panuje zla atmosfera na hurtowni przez takich ludzi pozniej sa problemy a zawsze odbija sie to na nas pracownikach

I jeszcze jedno panowie wydajacy sprawdzający pakujacy i komorowi
Zajmijcie się w konca praca a nikt do nikogo nie będzie miał pretensji
I patrzyl się podejrzliwie z mysla kto to pisac może na forum

Pozdro

Offline

 

#40 2007-03-22 12:39:06

Wieczny Wydający

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Kabuto napisał:

Małe pytanie kto to jest/był Witaszek???
Wasyl o nim wspomniał w swoim poscie.

Witaszek to były kierownik działu sprzedaży, bardzo wporzadku, zwolnil sie i odszedl do konkurencji.

Offline

 

#41 2007-03-22 13:37:39

Wieczny Wydający

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Wypowiem sie na temat kierownikow choc chyba wszystko juz tu zostalo napisane:

Zając vel BIEDA- tak jak juz wczesniej padło, chlop nie ma pojecia o niczym, jedyne co wie to co robi remontowka w danym czasie i co sie dzieje w servisie i na moje oko powinien zajmowac sie tylko tymi sprawami. Pamietam jak kiedys na zebraniu zapytal sie Alka czy juz sprawdza a Alek od jakiegos roku byl na pierwszym miejscu wsrod sprawdzajacych.
Jedyne co ma do powiedzenia to juz znana na cały kraków "BIEDA"
Facet zyje do tej pory czasami komuny i podobny rezim probuje wprowadzic w firmie.

Góra vel WUJEK{/b] jedyny kierownik w firmie ktory naprawde wie o co chodzi i ktory naprawde zasluguje na to stanowisko. Zostal kierownikiem nie poprzez znajomosci ale faktycznie poprzez poswiecenie (az za bardzo), firmie, kiedys zachowywal sie jakby byla jego calym zyciem teraz juz troche wyluzowal. Nie raz bylem swiadkiem jak sam zakladal rekawiczki i zapierdalal razem znami chocby po pozarze przy budowaniu magazynu.
Czasami za bardzo sie wkurwia i wtedy lepiej nie wchodzic z nim w dyskusje i nie probowac go przekonywac do swoich racji.
Szanuje go ze jest w miare obiektywny i idzie z nim prawie wszystko zalatwic jesli ewidentnie nie walisz w chuja wystarczy tylko sie go nie bać jak wiekszosc, osobiscie jest bardzo wporzadku choc jest kilka spraw ktorych mu nie wybacze, ale nie mam pewnosc czy nie maczal w tym Kazek [tak jak zwolnienie jednego kolegi ktory mial trepanacje czaszki po pobiciu i byl 2 miesiace na L4, mogl ciagnac je nawet do roku, ale zalezalo mu na pracy i wrocil za to zostal zwolniony-ze za dlugo byl na L4, straszne kurestwo, takich sytuacji mozna wymienic jeszcze kilka]

[b]Ślusarczyk
Moikm zdaniem dwulicowy i falszywy, potrafi siedziec w Mcdonaldzie i napierdalac na chlopakow z magazynu a pozniej wyjsc z niego i do chlopakow napierdalac na Gore i Kazka.
Moim zdaniem falszywy co pokazal w sytuacjach z Jamnikiem i Grzesiakiem, probuje pokazac ze jest wporzadku i jest chlopakiem z dzielnicy a tak naprawde wszystko to gowno prawda rozjebus i konfident, co pokazal w sprawie grzesiaka, dobrze to wszystko sobie zaplanowal.
ZERO SZACUNKU DLA NIEGO!!!

Rysio vel TATA[/b} Ojciec chrzestny rodziny KPR ( Kraków-Pruszków) i szef KPR (Klub Pana Rysia)
A tak na serio; Nic dodac nic ujac do wypowiedzi Salomona:
"facet cierpi na syndrom wielkości załatwił pracę połowie proszowic i to nic że gość się niezna na niczmy po miesiącu jest sprawdzający, a chłopaki co znają się już na towarze latają na wydawkach wkońcu nie są z królewskiego miasta proszowice więc gdzie się pchają. Pewnie Rysia wielbią w proszowicach na równi z radiem maryja, księdzem i budką z piwem.Pozatym jak jest w humorze jest fajny, a jak nie to lepiej się do niego nie zbliżac a już napewno o nic nie pytać."

[b] Kopeć vel  PUDEŁKO
CHlop wkrecil sie do firmy bo szefowa jest jego ciotka chrzestna, jak jeszcze byl na magazynie byl najwiekszym sciemniaczem, na jadalni siedzial po 2 godziny, zamiast sprawdzac spal przy stole no ale ze wzgledu na uklady rodzinne musial zostac kierownikiem. Pewnie teraz nie pamieta jak bylo jak latal po magazynie gdy dopierdala sie do chlopakow. Zreszta zostalo mu to do dzis Kopec na popoludniu czy nocy to jedna wielka sciema nie wspomne juz o jedzeniu
Dostal posade kierownika bez wiekszego zabieganie sie oto i troche pojebalo mu sie w głowie, mysli ze jest kims lepszym od innych i moze traktowac ich jak szmaty.
Ogolnie podpierdalacz do Kazia i Góry, za jego przyczyna wylecialo chyba najwiecej osob ktorzy weszli z nim w konflikt. Syn policjanta co zostalo mu we krwi. Konfident.
Czasami umie zachowac sie wporzadku i mozna z nim sie dogadac, wyglada jakby osobiscie poza praca byl calkiem inna osoba niz probuje byc w pracy, pokazal to kilka razy. taka odwrotnosc slusara.

Babiuch vel EMBRION Ogolnie firme traktuje jak poligon wojskowy, kazdy go zna z ciaglego darcia mordy, znany z tekstow- "burdello", "jaja małe". Z drugiej strony wiecznie sie cieszy i robi sobie jaja, choc nie wszyscy moga odebrac to jako powod do smiechu. Wie komu moze pocisnac a komu nie,
Kierownikiem zostal tez po znajomosci - szwagier dyrektora Samoleja, co widac w jego zachowaniu, o kierowaniu ludzmi niewie za duzo.
Ogolnie jak dla mnie jeden z fajniejszych kierownikow, mozna czasami z niego niezle polac, jak nie wejdziesz z nim w konflikt to da sie z nim zalatwic wszystko.

Ogolnie zaden z Kierownikow nie ma pojecia o kierowaniu ludzmi, ich kwalifikacje koncza sie na rozdawaniu wydawek, co drugi pracownik magazynu jest lepiej wyksztalcony od nich, przydalby sie im jakis kurs zarzadzania ludzmi i koniecznie pisowni bo jak czasami napisza jakies ogloszenie to smiech jest przez nastepny tydzien z tego co tam popierdola,

Offline

 

#42 2007-03-24 08:29:30

VINCENT

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 35
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

norbi z działu sprzedazy to typowy pajac ...blady jest trochę lepszy

Offline

 

#43 2007-03-24 13:22:04

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Macie racje wieszając psy na P. Zającu , na  wszystkich kier. zmian , na dyspozytorach
Myślę ze oni trzepią wszystkim oni nam uprzykrzają życie w pracy najbardziej.GDYBY CHCIELI MOGLI BY TROCHĘ ODPUŚCIĆ!!!!
:cry  WOLF myśli że OLEK z archeo  byłby dobry  na kier. pewnie  robili byśmy co byśmy chcieli dałby podwyżki _ nie sadze.
Ludziska   myślicie ze to co się tu dzieje te małe pensje/ / nagonki  na nas / / przypier…się o byle co to ich i tylko ich pomysł ._ nie sądzę .
Zdajcie sobie sprawę że oni wszyscy łącznie z  Zającem pracują tu na etacie  jasne że ich nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu,  myślę że nie mogą wejść z nami w układy
Oni mają pensje,  dobre pensje i ich pilnują,  każdy by tak robił , dlatego kto tylko tam zasiada od razu się zmienia  >NA GORSZE ! .
Każdy z was który by usiadł  już jutro na miejscu  Zająca postępował by od razu tak samo
// a co pozwolili byście na palenie ,  na  walenie Jana  między regałami , na kwasy , dalibyście od razu podwyżki, soboty , niedziele wolne //>>na pewno!!
>>>rozpieprzylibyście ten cały AD w ciągu miesiąca .
Panowie zdajcie sobie sprawę że nad wszystkim czuwa WŁAŚCICIEL i JEGO RODZINA
Oni to czytają wszystko widzą i wiedzą  gdyby coś działo się wbrew prawu niezgodnie z kodeksem pracy  nasi wylecieli by już po pierwszych naszych postach albo trochę by odpuścili a tu co ? nic_ i tak już zostanie.
>>>>>>>>KTO NA TYM ZARABIA NAJWIĘCEJ??
Musimy się zastanowić jak dotrzeć do WŁAŚCICIELA , w jaki sposób wpłynąć na niego
On tym staruje on płaci on zatrudnia to jego firma nie Zająca nie kierowników ani dyspozytorów ONI >MY WSZYSCY ROBIMY U STACHURY:[
W tych postach brakuje jeszcze jednego pytania << .CO SĄDICIE  NA TEMAT  STACHURY>>>
                               
DO  ADHD    ja na kierownika ??? ALE JAJA !!!  zdziwił byś się ….
                                                                 NARA

Offline

 

#44 2007-03-24 16:05:40

Kabuto

Administrator

8767258
Zarejestrowany: 2006-11-29
Posty: 81
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Nie wiem czy teraz tak duzo zalezy od pana Stachury, bo mi sie wydaje że tu sie zaczeło pieprzyc odkąd firma stała sie częścią koncernu AD i teraz pan franek nie jest w 100% właścicielem?? Czy sie może myle??


Być kimś będąc jednocześnie sobą...
                                                     ...albo pić od rana wyborową...

Offline

 

#45 2007-03-24 16:46:56

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

CO ??????? >   mylisz się franek już tu nie rządzi ??? a kto ZAJĄC -PÓDEŁKO -GÓRA -BABICH -RYSIO

                      ONI są tylko kleszczami w rękach kowala czy 100 czy w 50%

                      dolej firmą kieruje RODZINA " S"          :stupid

                      A MY MUSIMY SOBIE UŚWIADOMIĆ ŻE U NICH PRACUJEMY
                           (taka nowoczesna forma niewolnictwa w wydaniu AD S. ) 
            I co z tym zrobimy ?   MACIE JAKIŚ POMYSŁ  :dumny
                                                                       NARA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora