#16 2007-03-04 15:29:38

bos

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 101
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

W naszej Kochanej Firmie Kierownictwo myśli tylko o sobie > tylko o swoich "małych" pieniądzach
tylko o tym żeby im było dobrze, żeby się wykazać przed WŁAŚCICIELAMI FIRMY oszczędnościami, decyzjami które nabijają im portwele naszą krwawicą. Powiedzcie ile razy nie było gdzie zagotować wody na śniadanie, (na 100 pracowników JEDEN sprawny czajnik) >>> na 100 praowników dwie ubikacja (stoi się tam w kolejce jak w miejskim szalecie) >>na 100 pracowników  jedna umywalka gdzie po pracy można się umyć. Ile razy było zimno oni mają klime im jest dobrze . A jakie przy tym stawiają wymagania w pracy. >>Palarnia zapomnijcie oni mają gdze palić sami wiecie
Jakie podwyżki musieli by chyba sobie zabrać >>>TO WSZYSTKO CO SIĘ TU DZIEJE JEST NAPEWNO ZA WIEDZĄ i PRZYZWOLENIEM WŁAŚCICIELI ..
  KRAKÓW TO CO TU PISZEMY CZYTA A JEŚLI NIE TO NIEDŁUGO BĘDZIE NIEDŁUGO NA PRACOWNIKÓW BĘDĄ ŁAPANKI JAK ZA OKUPACJI!!!!!!!!!!
                                                            NARA

Offline

 

#17 2007-03-05 14:46:49

Wolf

Prawie stały bywalec

Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Tak prawde mówiąc to trzeba ich wszystkich zwolnic i zrobic nowe kierownictwo. Wtedy bedzie lepiej. Co wy na to?? Kogo zostawic z kierownictwa??

Offline

 

#18 2007-03-06 01:49:17

pomocnikmagazyniera

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 32
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

widze ze tu kilka osob chwali slusara, chyba nie byliscie u niego na zmianie.Fakt jego zaleta jest to ze mozna sie do niego odezwac jak do kolegi,i to w nim cenie,ale po za tym nie jest dobrym kierownikiem, nie wstawia sie za pracownikami,nie traktuje wsyztskich jendakowo, ciezko cos u niego zalatwic, nie daje sobie rady z zaloga(jak ryska nie ma to slusar ma niewyruby) ma humory jak baba,lubi sie mscic jak ktos mu sie postawi.
Rysiek, moze i jest kprem ale jest lepszy od slusraa,z nim wszystko zalatwisz,idzie ci zawsze na reke,troche jest bojazliwy (nie postawi sie kazkowi ani wujowi) jesli mu sie nie podpanie to jest ok i wiele mozna z nim zalatwic i dogadac sie, potrafi zorganizowac zaloge i wydawki zawsze lepiej schodza niz jak jest slusar (nie jestem z proszowic zeby nie bylo ze swojego bronie)
kazek tak jak ktos napisal,na niczym sie nie zna, nie ma pojecia o niczym,patrzy tylko jak by tu kase zajebac,glupi ciemno komunista a jego ziecia, chmiela jak spotkam na ulicy to zap..... konfidenta jeb..... (przepraszam za wulgaryzmy)
darek góra faktycznie ma pojecie o magazynie, wie co i jak i gdyby nie kazek to napewno by nam zalatwil poprawe warunkow na magazynie.mogly sie tylko troszke wyluzowac i traktowac zaloge jak ludzi a nie jak roboty.
Halejcio to dwu licowy ...... nie bede konczyl
kopec i babiuch, nie mam nic do nich, nie mialem z nimi konfiktow i nie bylem u niech na zmianie.
Pozdarwiam

Offline

 

#19 2007-03-07 17:57:21

Salomon

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-03-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Zając- celem tego pana jest tylko okradnie pracowników z premi przy każdej nadażającej się okazji. Nie robi nic, na niczym się nie zna, nie zna nawet pracowników zadaje kretyńskie pytania typu "jak tam już sprawdzasz" do gościa który jest sprawdzającym od roku.

Góra-zna się na rzeczy zna magazyn ludzi którzy na nim pracują, może chciałby coś zmienić na plus, a może nie tego nie wiem. Pozatym jak ma zły chumor potrafi zaleź za skóre każdemu. Zbyt szybko się denerwuje i lepiej nie mieć odmiennego zdania niż on bo nawet najlepsze argumenty go nie przekonaja. Ogólnie tylko on nadaje się na kiera ale nie jest bez wad.

Babiuch-dla mnie taki wioskowy głupek tylko z jakąś władzą mało mam znim styczności więc niewiele mogę powiedzieć pozatym, że potrafi podjabać każdego za byle co.

Rysio- facet cierpi na syndrom wielkości załatwił pracę połowie proszowic i to nic że gość się niezna na niczmy po miesiącu jest sprawdzający, a chłopaki co znają się już na towarze latają na wydawkach wkońcu nie są z królewskiego miasta proszowice więc gdzie się pchają. Pewnie Rysia wielbią w proszowicach na równi z radiem maryja, księdzem i budką z piwem.Pozatym jak jest w humorze jest fajny, a jak nie to lepiej się do niego nie zbliżac a już napewno o nic nie pytać.

Kopeć- jedyne co ten facet robi w pracy to je oczywiście nie na rannej zmianie bo przecież Kazio patrzy, a jak juz sie z Kojotem na nocce dosiądą to żarciem które oni pochłoną można by wyżywić przez kilka dni średniej wielkości dom dziecka. Raczej nie szkodliwy chyba że sie na kogoś zaweźmie.No i oczywiście od czasu do czasu kogoś podjebie żeby zaplusować.

Ślusar-Myśle że każdy ma na jego temat wyrobione zdanie jedni go lubią inni nie pozatym żę od czasu do czasu coś mu odpali to jest wpożądku.

Halejcio--Mój ulubieniec pozatym że jego stanowisko jest zupełnie zbędne to najbardziej fałszywy i dwulicowy kierownik na magazynie, pozatym nikt tak nie liże tyłka Kazkowi jak on. Nie robi nic przy tym sprawiając wrażenie że jest strasznie zarobiony. A sposób w jaki stara się wkręcić drugiego nieroba swojego brata na jakieś stanowisko jest żenujący czy on sądzi że ludzie nie mają oczu. Paweł chodzi tylko w tą i spowrotem po magazynie z rękami w kieszeniach i opowiada te swoje niestworzone historie, nie rozkłada dostaw, nie dokłada towaru nawet już nie sprząta swoich regałów za to rozdaje jak on to określił (swoim ludziom) karteczki z brakami żeby to wyjaśnili a potem je zbiera i triumfalnie stwierdza w McDonaldzie że wyjaśnił braki poprostu godni siebie bracia.

Offline

 

#20 2007-03-10 20:36:12

wasyl

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Zawsze było przejebane ale jak Witaszek odszedł to był sygnał że coś się w tej firmie dzieje nie tak przecież tyle co ten facet tam robił i nie wywyższał się przy tym a za nim  zaczeli wszyscy spieprzać. Moim zdaniem po jego odejściu większość dała sobie do myślenia bo przecież już zwolniło się w cholerę osób

Pozdro wszystkich

Offline

 

#21 2007-03-12 17:30:54

mateo

Juz troche umiem pisać:)

Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Czy dalej istnieje mafia,ktora zaopatruje nowa hute i krakow w czesci samochodowe,oczywiscie bez zadnych faktur???? jestem na kupnie opon letnich i chcialbym wymienic zawieszenie w oplu corsa! pomozcie dobrzy ludzie moj numer 608-222-013 jacek

Offline

 

#22 2007-03-12 21:13:59

monika_80

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

A to prawda,ze Grzesiek B. polyka????????????????????????????

Offline

 

#23 2007-03-12 21:27:25

kazek szefciu

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

elo,elo tu Kazimierz Bieda!!!! Wasz szefciu! Co wy kurwa piszecie w ogole??? Jaka bieda,jakie podwyzki?? Ludzie czy wy serca nie macie? Ile ja dla was zrobilem,beze mnie bylibyscie nikim! Wychowalem was na ludzi! Jestesci teraz w mojej wielkiej kochanej rodzinie-ade!! Gnojki zapomnijcie o premiach przez najblizsze 3 mies! Zrozumcie w koncu,ze z Wujkiem musimy zmienic samochody,aha i obiecalem rodzince,ze na wakcje chce ich zabrac gdzies nad Ocean Spokojny,czyli do Bulgarii... podro dla prawdziwych kirownikow! Zniszczymy cholote! tylko ad! pozdro dla KPR_proszowice

Offline

 

#24 2007-03-12 21:40:25

sylwek_ksc

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Witam byłych kolegów!!Chicałem zdradzić kilka tajemic Pamiętacie ćf... wiślackie,  piękną ANTYWISŁE namalowaną sprejem w komorze 11 na lakierach?? hahahah o ile sie nei myle to Zając obciął wam premie hahaha  aha i jeszcze jedno POZDRAWAIM kolege VizirA ostatnio zrozumial,która strona Błoń jest własciwa i zaczal kibicowac Pasom!! Powiem wiecej zaczal namawiac do tego kolegow z osiedla =)

Dla informacji kolegi kier zajac nie zabral nam premi jak sie domyslam pewnie jestes kolega co wylecial za gasnice???  sorry za edytowanie tego postu ale pomalu robi sie tu burdel jak w ad.
Kabuto


ps a co do wizira to nie wiem wiec niech sie broni lub nie

Ostatnio edytowany przez Kabuto (2007-03-13 15:27:18)

Offline

 

#25 2007-03-12 22:36:11

zawiedziony

Prawie stały bywalec

10500165
Zarejestrowany: 2007-02-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Słuchajcie zimale!!
Napier... na kierowników a nie zastanowimy się czy w większości,albo mniejszości przypadków,jak kto woli,mają rację.Ja nie mam zamiaru zapier... za kogoś,bo taki nierób jeden z drugim idzie i odpoczywa między regałami i to jeszcze tam gdzie go nie widzą kamery,potem toczy ryj,że premii nie dostał.Dobrze,że ch... nie dostał,bo mu się nie należała,tylko później my dostajemy za takich,bo nie wyrabiamy i tez nie dostajemy.Szkoda,że tacy którz najbardziej narzekają się nie zwalniają a tacy co naprawdę pracują i starają się odchodzą,może i przez małą wypłatę ale też przez takich gnojów jakich jest więcej w Ad.

Offline

 

#26 2007-03-13 15:58:43

Kabuto

Administrator

8767258
Zarejestrowany: 2006-11-29
Posty: 81
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Widze że troche ostro tu sie robi. I jest również troche błazenady???
I nie wiem czy postów takich osób jak: "Monika_80", "Kazek szefciu" "sylwek_ksc" i "mateo" nie usunąć lub mocno wyedytowac? Bo "troche nie smacznie sie tu robi.
Co wy na to??


Być kimś będąc jednocześnie sobą...
                                                     ...albo pić od rana wyborową...

Offline

 

#27 2007-03-13 19:05:36

ADStachura

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-02-24
Posty: 15
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Popieram Admina!
Co racja, to racja. Nie zniżajcie się do poziomu ludzi, których krytykujecie! Nie róbcie tutaj syfu!

Offline

 

#28 2007-03-15 20:56:26

Kabuto

Administrator

8767258
Zarejestrowany: 2006-11-29
Posty: 81
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Małe pytanie kto to jest/był Witaszek???
Wasyl o nim wspomniał w swoim poscie.


Być kimś będąc jednocześnie sobą...
                                                     ...albo pić od rana wyborową...

Offline

 

#29 2007-03-15 22:48:30

kondi1977

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-15
Posty: 10
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Dla mnie w porządalu kierownikiem jest ślusar!

Offline

 

#30 2007-03-16 16:03:35

pomocnikmagazyniera

Leon Zawodowiec

Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 32
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

kondi1977 napisał:

Dla mnie w porządalu kierownikiem jest ślusar!

przejdz do niego na zmiane a zmienisz zdanie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wielka-plyta.pl części transport ziemi Piła skup złomu Piła materace koło