#61 2008-01-05 14:27:18

gonzales

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Odnośnie góry zarządzającej na Makuszyńskiego.Gościu nie wiem czy odeszłeś,bo musiałeś,czy jak piszesz z powodu dla mnie to np.braku laku i czy jest ci tam tak dobrze, jak piszesz czy piszesz tak żeby po prostu coś napisać,mam nadzieję,że piszesz prawdę.Przyszedłem do pracy tutaj,jakieś trzy lata temu i nie powiem, że było łatwo,bo nie było i nie jest,ale da się wytrzymać,pieniądze faktycznie nie są najlepsze,ale za to dostaję wypłate w terminie i nie na czarno.Atmosfera jest taka jak jest ,jeszcze nie najgorsza jak pisałeś.Samolej musi trzymać dyscyplinę pracy, bo gdyby jej nie trzymał,ani firmy,ani nas pracowników już by nie było,takie bydło jakie tu pracuje powinno być traktowane,jeszcze gorzej przez Prezesów niż są traktowani do tej pory,za to co robią powinni już dawno wylecieć.Ja dopiero przychodząc do pracy tutaj dowiedziałem sie, co to znaczy pracować i mieć obowiązki i ich sie trzymać,żaden z moich kolegów ,którzy stąd odeszli i którzy też narzekali na ad,nie mają problemów z innymi pracami ,bo tu byli właśnie nauczeni pożądnej roboty,niektórzy z nich powracali z powrotem,bo im naobiecywali gruszek na wierzbie a rzeczywistość była jednak inna, jak sobie tego ,życzyli,więc nie miej pretensji do jakiegoś Samoleja, tylko wpierw do siebie a później do innych,bo może przyjśc taki moment kiedy i tobie się już mniej udzielać miłe atmosfery z prezesami i pracownikami,choć o nie jak najbardzienj należy zabiegać i dbać.Jeżeli chodzi o imprezy dla pracowników ,to jak najbardziej są i to zaczynają się od maja a kończą na wrześni,w,każdym mieśiacu prawie przez całe lato,przynajmniej tak było w poprzednich latach.Kiedy żdziła jeszcze Kazia i Franiu,z tego co słyszałem żądził już też tą firmą Samolej,zresztą co ty porównujesz firme kiedysiejszą a teraźniejszą,już rozbudowaną i z tyloma ludźmi,przypomnij sobie o tym co mowiłes o rządach jak już będziesz na wyższym stanowisku,i będziesz miał obowiazków od lika i trochę i troszkę wiekszą kasę,bo chyba w wiekszości tego twojego pisania o nią najbardziej ci chodziło.Życzę powodzenia w konkurencji ambitny chłopcze,choć niezupełnie ambitny,lub niezdrowo ambitny.Muszę jednak przyznać ci trochę racji,ale to już i tak nie rządzi tym już żaden AS,tylko tylko żaby i mamy już namiastkę tego co robią i zapewniam cie że oni są jeszcze gorsi niż my W rządach i bardziej surowsi.To tyle.Pozdrawiam wszystkich na forum.

Offline

 

#62 2008-01-06 17:05:24

WOJTEK

Stawiam tu pierwsze kroki:)

Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Co sądzicie na temat naszych kierowników???

Jak myślisz , czemu takie (jak piszesz) bydło pracuje , czy przypadkiem nie jest to problem finansów i atmosfery w pracy? Pamiętaj , że pracy liczą się tylko DWIE rzeczy : satysfakcja z wykonywanej pracy i finanse , innych NIE MA. W momencie gdy jedno z nich jest zachwiane , to wali się wszystko. Zapytaj starszych pracowników jak wyglądały imprezy dziesięć lat temu , a potem komentuj. Zapytaj starszych pracowników jaka była atmosfera przed rządami AS , a potem komentuj.Zapytaj i sam sobie zadaj pytanie jaka była rotacja pracowników dziesięć lat temu i dzisiaj.Odszedłem z firmy , bo musiałem i oczywiście głównym powodem były finanse. Jeżeli twierdzisz , że te DWIE rzeczy nie są najważniejsze o których pisałem na początku , to dlatego pewnie pracujesz jeszcze na Makuszyńskiego. Nie jestem człowiekiem , który zmienia pracę jak rękawiczki , ale nie jestem też idiotą , który daje się bez końca wykorzystywać. Nikt łaski mi nie robi dając wypłatę z wypracowanego zysku. Trzymanie dyscypliny przez Samoleja , a całkowity brak poszanowania ludzi , to dwie całkiem różne sprawy - spróbuj to zrozumieć. Gdybyś go znał tak jak ja czy Witaszek , to nie pisałbyś takich bzdur.Pozostaje jeszcze jeden drobiazg : własny honor , a tego niektórzy ludzie w firmie chyba nie mają , została im tylko kasa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rehabilitacja na Mazurach noclegi Mikoszewo materace janpol fishingsuperstars kołdra amz